Celkové poradie jednotlivcov

Prípravka (2023-2018)

MU7-20: Prípravka (2023-2018) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BukovanRastislavJudo Klub Trnava201818,0336
1.ŠimurdaPeterJudo Klub Trnava201818,6426
3.ŽákArturIpon Judo Klub Bratislava201816,01225
4.SegečPeterJudo Klub Trnava201819,022
5.ŠubínMatejJudo Klub Rohožník201819,811
5.TrubačMatiasKodokan Judo Slovakia201818,511
5.GronychEugenKodokan Judo Slovakia202016,911

FU7-20: Prípravka (2023-2018) do 20 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠajdákRebekaKodokan Judo Slovakia201818,4336
2.ŠebejováDiankaKodokan Judo Slovakia201819,633
3.HrtankováLuciaMT201818,822
3.IhászováBarboraJudo Klub Trnava201918,2112

FU7-22: Prípravka (2023-2018) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlávikováMichaelaJudo Klub Rohožník201820,811

MU7-24: Prípravka (2023-2018) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MichalRožnákJudo Club Hlohovec201821,51225
2.KovalčíkOndrejMPP201823,033
3.UrbanFilipKodokan Judo Slovakia201823,411

FU7-24: Prípravka (2023-2018) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZáhorováNinaJudo Club Hlohovec201822,22327
2.ŠafárikováDorotaŠK Arkádia Galanta201921,9213

MU7-27: Prípravka (2023-2018) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZajacOliverJudo-Club TJ Strojár Malacky201827,03227
2.RiečičiarRichardJudo Klub Kolárovo201824,12114
3.PetrovičTadeášJudo Club Hlohovec201825,711

MU7-38: Prípravka (2023-2018) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BernátOliverJudo Klub Trnava201830,8123
2.PutnokyMiroslavSPD201834,811

Super mini (2017-2016)

FU9-19: Super mini (2017-2016) do 19 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ProkopovychAnnaJudo Klub Rohožník201718,633

MU9-20: Super mini (2017-2016) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajdošíkPatrik1. Judo Club Pezinok201620,63328
2.PitoňákPeterMPP201719,733
3.SmailovAlexanderJudo Klub Kolárovo201718,5112

FU9-20: Super mini (2017-2016) do 20 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KutichLéna RózaRába ETO Győr Judo201620,01337
2.HavlíkováNelaJudo-Club TJ Strojár Malacky201719,3325
3.VavrinčíkováMargarétaJudo Klub Trnava201719,0224
4.GašparovičováMiaKodokan Judo Slovakia201619,733
5.HavlíkováNinaJudo-Club TJ Strojár Malacky201720,4112
6.MichalcováKarinJudo Club AŠK SláviaTrnava201719,011

MU9-21: Super mini (2017-2016) do 21 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KissBálintRába ETO Győr Judo201620,733410
2.CvangaJakubLV201620,8235
3.PorkertFrantišekKodokan Judo Slovakia201720,8134
3.LiptákJakubLV201720,81214
5.SlukaMichalSlávia STU Bratislava201621,033
6.KováčSamuelKodokan Judo Slovakia201721,022
6.PírViktorJudo-Club TJ Strojár Malacky201720,5112
6.MajchrakRichardJudo Club AŠK SláviaTrnava201721,022
9.ProkopovychDavydJudo Klub Rohožník201719,811
9.ŠulkoAdamJudo Club AŠK SláviaTrnava201721,011

FU9-21: Super mini (2017-2016) do 21 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZajičkováKláraJudo Klub Trnava201720,8448
2.NovákováLenkaKodokan Judo Slovakia201620,7235
3.SmailovaDarinaJudo Klub Kolárovo201721,92114
4.JančovičováTamaraJudo Klub Rohožník201721,022
4.MakovickáSamanthaSPD201622,022

MU9-22: Super mini (2017-2016) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FraněkLukášLV201622,033410
2.HrabinaJurajJudo Klub Patrónka Bratislava201721,9336
2.NavratilGergőJudo Klub Kolárovo201722,02226
4.KolmanMarekYTA Trnava201721,2145
5.MatlovičStanislavJudo-Club TJ Strojár Malacky201622,0224
6.ŠkvarkovskyMatušJudo Trebišov201622,033
6.GeletaMartinTN201722,0213
8.VaněkMartinMT201721,322
9.BarbírikJakubJudo Club AŠK SláviaTrnava201622,011
9.SchwarzPatrikSlávia STU Bratislava201721,311
9.DomonkosMarkoSlávia STU Bratislava201621,511

MU9-23: Super mini (2017-2016) do 23 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PalečkaOliverYTA Trnava201722,33137
2.GanyiczMartinMZA201622,544
2.TonhauserJakubKodokan Judo Slovakia201723,02114
2.SečkárWiliamSlávia STU Bratislava201722,144
5.SmejaDominikJudo Klub Rohožník201722,933
6.KlučkaJurajSlávia STU Bratislava201623,222
6.ValkoMartinJudo Club AŠK SláviaTrnava201723,022

MU9-24: Super mini (2017-2016) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OndriškaTobiasTN201623,543411
2.BorvákMártonJudo Klub Kolárovo201624,02237
3.IzsákTomášJudo Club Gallus201723,9235
4.HolečekJaroslavYTA Trnava201723,7123
4.FabianMatúšLV201723,8213
6.JajaSemiJudo Club AŠK SláviaTrnava201624,022
7.KrútilRomanTJ Sokol Vinohrady Bratislava201723,511
7.RolkoPeterKNM201723,911

FU9-24: Super mini (2017-2016) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KasalováSabínaTJ Sokol Vinohrady Bratislava201723,3336
1.WinklrerováVivienJudo Club Hlohovec201622,43126
3.ŠubínováEmaJudo Klub Rohožník201622,422
4.JanušováOlíviaKNM201622,111

MU9-27: Super mini (2017-2016) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VetorPatrikLV201626,244412
2.TonhauserMatejKodokan Judo Slovakia201724,43339
2.MikeladzeLominTJ Sokol Vinohrady Bratislava201724,5459
4.BrichtaLeo TeodorJudo-Club TJ Strojár Malacky201626,21348
5.GonosMarko1. Judo Club Pezinok201625,1437
5.MichaličkaBenediktJudo Klub Patrónka Bratislava201627,0437
7.SládekJánKodokan Judo Slovakia201626,42136
7.MichaličkaRastislavJudo Klub Patrónka Bratislava201626,5426
9.ArpášAndreasYTA Trnava201726,42215
9.PhutkaradzeAlexanderSlávia STU Bratislava201626,1235
11.PiršelBálintLV201725,044
11.StrakaPatrikMZA201726,544
11.BachratýDanielŠK Arkádia Galanta201624,61214
11.BalážIvanYTA Trnava201624,2314
15.SolčanskýMartinKodokan Judo Slovakia201724,133
15.BalážViliamSlávia STU Bratislava201626,633
15.LiptákOskarYTA Trnava201625,3213
15.MadiSamuel1. Judo Club Pezinok201726,433
15.SzalayNimródKoroncói Tutti Judo Klub201625,733
20.VáclavŠimonŠK Arkádia Galanta201627,022
20.PurdekMarkoTN201724,422
20.NovotnýOskarJudo Club AŠK SláviaTrnava201626,722
20.ŠurjakMatúšJudo Club AŠK SláviaTrnava201626,022
20.HolčíkHugoJudo Club AŠK SláviaTrnava201725,022
25.ViktorínDamiánSlávia STU Bratislava201725,411
25.VálkyDanielŠK Arkádia Galanta201724,911
25.ŠoltészTomášJudo Klub Kolárovo201725,011
25.JurkovičĽubošSlávia STU Bratislava201626,411
25.MichalkoJergušKodokan Judo Slovakia201726,211

FU9-27: Super mini (2017-2016) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VidaFruzsinaJudo Klub Kolárovo201626,02125
2.BalogovaOliviaJudo Trebišov201626,044
2.KeresztesLénaRába ETO Győr Judo201625,71214
4.KačírováAlexandraMPP201624,933
4.KadlerZoéRába ETO Győr Judo201625,033

MU9-30: Super mini (2017-2016) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SimsKaiJudo Club Hlohovec201628,444513
2.MasarykFilipLV201630,02349
2.VišňovskýRomanYTA Trnava201627,63249
4.VýbošťokAdamYTA Trnava201627,7347
4.GogaladzeDavidJudo Klub Kolárovo201727,61337
6.ĎurčinkaMartinLV201628,2213
6.MaslovskýMartinMZA201729,533
6.ZakuciaLucasSlávia STU Bratislava201628,333
6.EnksukhEnkh-OrchlonJudo Club AŠK SláviaTrnava201729,01113
10.MikušMaximMT201628,222
10.TerhesiuOskarSlávia STU Bratislava201728,022
10.BeňoNiroslavMT201628,322
10.PalkovičMatiasLV201629,522
14.KöszeghyMikulášIpon Judo Klub Bratislava201627,411
14.MalachovecSebastiánJudo Club AŠK SláviaTrnava201728,211
14.DecsiDamianBushi-Judo Kan Nové Zámky201628,011

FU9-30: Super mini (2017-2016) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PingiczerNóraRába ETO Győr Judo201628,722
2.WeigtLauraLV201628,011
2.PénzesCsengeRába ETO Győr Judo201627,011

MU9-34: Super mini (2017-2016) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KulíkGabrielJudo Club Hlohovec201732,234512
2.ValachTeodorJudo-Club TJ Strojár Malacky201630,23249
3.ŠuttaMartin1. Judo Club Pezinok201633,4448
4.BláhaMartinJudo-Club TJ Strojár Malacky201631,3336
4.ŠebestRichardSlávia STU Bratislava201633,9336
4.GažkoMichalJudo Club Hlohovec201631,32136
7.MasarykSamuelLV201631,155
8.StrapkoLukášJudo Club Hlohovec201632,6224
8.VargaMaximSlávia STU Bratislava201630,644
10.KudličkaMarekTJ Sokol Vinohrady Bratislava201632,0213
10.TummaÁdámJudo Klub Kolárovo201630,5123
10.NagyBálintKoroncói Tutti Judo Klub201731,833
13.HentekMatúšSPD201730,822
13.MiklovičTomášJudo Club AŠK SláviaTrnava201633,022
15.PalčíkMichal1. Judo Club Pezinok201630,611
15.PavleMichalTJ Sokol Vinohrady Bratislava201634,011
15.KostelníkMichalJudo Klub Patrónka Bratislava201632,711

FU9-34: Super mini (2017-2016) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BukovanováSlávkaJudo Klub Trnava201630,82349
2.ŠenkárováKláraMT201730,233
2.FellerKiss RózaRába ETO Győr Judo201634,01113
4.PutnokyNikolaSPD201631,522

MU9-38: Super mini (2017-2016) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZelenákAdamJudo Klub Trnava201736,033
1.JanuškaTobiasYTA Trnava201635,933
3.ZvaraAlexanderTJ Sokol Vinohrady Bratislava201736,022
3.KašiarFilipLV201734,7112

FU9-38: Super mini (2017-2016) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MolnárováLindaSlávia STU Bratislava201735,122

MU9-42: Super mini (2017-2016) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzabóBendegúzRába ETO Győr Judo201638,842410
2.KovačikAdriánJudo Club Hlohovec201641,02125
3.MrvaFilipJudo Club AŠK SláviaTrnava201641,0134
4.BeloAlexejJudo Klub Trnava201738,9213

FU9-42: Super mini (2017-2016) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NemcováMiriam NikolLV201741,5224
2.RozsnyaiLillaRába ETO Győr Judo201639,5112
2.BalaščákováMichaelaJudo-Club TJ Strojár Malacky201637,122
4.MikulovaAlexandraKPD201641,811

MU9-46: Super mini (2017-2016) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzaboTimonJudo Club AŠK SláviaTrnava201644,03216
2.BernáthAdam AlexanderJudo Club Gallus201746,0134
3.MigraMichalJudo Klub Trnava201645,522
4.VidaFilipSlávia STU Bratislava201643,511

Mini (2015-2014)

MU11-24: Mini (2015-2014) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TománekPeterKodokan Judo Slovakia201521,92259
2.HorníkŠimonYTA Trnava201523,2347
3.HyžnýEliášJudo Club AŠK SláviaTrnava201522,01135
4.MúranicaMatúšTJ Sokol Vinohrady Bratislava201422,044
5.GogaLukášJudo Klub Rohožník201519,822
6.RaffajPeterMT201520,811

FU11-24: Mini (2015-2014) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OrgoňováEliškaJudo Klub Rohožník201522,311

MU11-27: Mini (2015-2014) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzuriMártonJudo Klub Kolárovo201525,034310
2.MolnárArturTJ Sokol Vinohrady Bratislava201524,0358
3.KubatkaAdamJudo Club AŠK SláviaTrnava201524,01247
4.BaráthKevinJudo Club Gallus201526,0246
4.PanevMatejJudo Club Gallus201524,52316
4.ŽilinčíkArtur1. Judo Club Pezinok201524,71326
4.SzollosyDominikYTA Trnava201526,03216
8.KovárAdamJudo-Club TJ Strojár Malacky201525,3325
8.ValošekJakubJudo Club AŠK SláviaTrnava201426,2415
8.ŠimoJakubTN201526,0235
8.ChlapečekJakubJudo Club AŠK SláviaTrnava201526,0235
12.NoskoSebastianKodokan Judo Slovakia201425,944
12.SalamonMilánRába ETO Győr Judo201426,044
12.HanzlíkOndrejYTA Trnava201526,31124
15.ČechoSamuelSPD201526,033
15.TrgiňaAndrejTN201426,033
15.ProkopovychOstapJudo Klub Rohožník201426,333
15.MitasAdamSlávia STU Bratislava201525,8123
15.SzulcsányiOlivérJudo Klub Kolárovo201424,4213
15.BrichtaDamiánJudo-Club TJ Strojár Malacky201525,4213
21.ChlapečkaJakubJudo Club AŠK SláviaTrnava201526,011
21.HalanLukaJudo Club AŠK SláviaTrnava201527,011
21.ChorobaMartinSPD201526,111
21.BenkóczkyDenisJudo Klub Kolárovo201526,011

FU11-27: Mini (2015-2014) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GronychováElaKodokan Judo Slovakia201424,744513
2.NagyováViktóriaJudo Club Gallus201523,53249
3.GocníkováKatarína1. Judo Club Pezinok201525,033
3.SzabóLauraJudo Klub Kolárovo201427,0213
3.VaňkováTerezaMT201524,233
6.MasárováKatarínaJudo Klub Trnava201425,422
6.FolajtarováFilipaJudo Asgard Piešťany201526,022
8.LandgrenIngridRákosmenti SE201427,011
8.KovácsVillőKoroncói Tutti Judo Klub201426,011

MU11-30: Mini (2015-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠajtlavaŠimonJudo Club AŠK SláviaTrnava201529,044513
2.PetreVan MiroJudo Klub Trnava201427,644412
2.MišoAlexanderYTA Trnava201427,143512
4.ŠebejOliverKodokan Judo Slovakia201529,0347
4.DinušDavidJudo Klub Rohožník201527,24217
4.MačekMichal1. Judo Club Pezinok201527,8347
4.VachoPeterJudo Klub Patrónka Bratislava201430,0347
8.ZajacDamiánJudo-Club TJ Strojár Malacky201528,32226
9.ZajíčekMatejJudo Klub Trnava201428,7235
9.VirágErikRába ETO Győr Judo201527,7325
11.ZsilleFrederikŠK Arkádia Galanta201527,9314
11.MalachovecMaxJudo Club AŠK SláviaTrnava201529,744
13.BarbírikFilipJudo Club AŠK SláviaTrnava201429,033
13.TóthMárkJudo Klub Kolárovo201427,7213
13.HalanLucaJudo Club AŠK SláviaTrnava201528,033
13.NagyLeventeRába ETO Győr Judo201530,033
13.HunčárViliamJudo Club AŠK SláviaTrnava201530,0123
13.PéliCsengeOroszlányi Judo Club201429,533
13.FlorekAlexanderTJ Sokol Vinohrady Bratislava201430,033
20.SádovskýMaximLV201430,0112
20.KačírRadoslavMPP201430,022
20.BožikRichardIpon Judo Klub Bratislava201430,022
20.BalúchMichalTJ Sokol Vinohrady Bratislava201530,0112
20.WeinfurtSebastiánJudo Asgard Piešťany201529,922
20.KuruczBarnabásRába ETO Győr Judo201529,322
26.SlovíkFilipLV201429,011
26.KuruczLeviRába ETO Győr Judo201529,011

FU11-30: Mini (2015-2014) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TonhauserováZuzkaKodokan Judo Slovakia201528,8358
2.ŠtudencováLeaJudo Club AŠK SláviaTrnava201530,02237
3.HrabinováHanaJudo Klub Patrónka Bratislava201528,5325
4.ŠkvarkovskaMirkaJudo Trebišov201428,044
5.SolčanskáHanaKodokan Judo Slovakia201530,233
6.MegyesováZairaJudo Club Gallus201528,8112
6.JankovičTiffanyJudo Klub Patrónka Bratislava201428,6112

MU11-34: Mini (2015-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RiečičiarAdamJudo Klub Kolárovo201532,043512
2.ČahojRichardYTA Trnava201531,03238
3.SirotaSamuelLV201532,6426
4.JasičEliášTJ Sokol Vinohrady Bratislava201434,055
5.KloknerTomášJudo Club AŠK SláviaTrnava201431,044
5.KollárMarekJudo Club AŠK SláviaTrnava201533,0134
5.MlčoJurajJudo Club AŠK SláviaTrnava201433,02114
5.ReinhardtDavidJudo Klub Patrónka Bratislava201530,344
5.CiriakDamianLV201433,844
5.PhutkaradzeRevazSlávia STU Bratislava201431,0134
5.MolnárÁdámJudo Klub Kolárovo201533,0224
5.BendesDominikKoroncói Tutti Judo Klub201533,444
13.DobrotkaMatejYTA Trnava201433,533
13.ŇarjašTobiasJudo Klub Patrónka Bratislava201532,133
13.LevanskýHenrichŠK Arkádia Galanta201432,633
16.JuhászDávidRába ETO Győr Judo201532,022
16.BataDánielLeányvári Judo SE201433,522
16.PankratovNazarJudo Club AŠK SláviaTrnava201431,022
19.UlickýNikolas1. Judo Club Pezinok201530,211
19.PolašekTomášTN201534,011
19.VatolíkVratkoJudo Asgard Piešťany201432,011
19.PokorackýOliverLV201432,011

FU11-34: Mini (2015-2014) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.Botsan.VarvaraTJ Sokol Vinohrady Bratislava201531,6235
2.FöldesDorkaOroszlányi Judo Club201434,044
3.BandiRékaLeányvári Judo SE201532,733
4.HavlíkováEmaJudo-Club TJ Strojár Malacky201532,6112
4.ŠimováNinaSPD201533,822
4.NavrátilLizaJudo Klub Kolárovo201531,022
7.GrácováNinaTJ Sokol Vinohrady Bratislava201433,011

MU11-38: Mini (2015-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PonomarenkoRuslanTJ Sokol Vinohrady Bratislava201535,044412
2.PlichtaPeterJudo Club Hlohovec201537,11337
3.MlčoBranislavJudo Club AŠK SláviaTrnava201438,02226
3.MikeladzeDavitTJ Sokol Vinohrady Bratislava201434,4336
5.DolnákMartinJudo Klub Patrónka Bratislava201437,644
5.SvetlanskýTomášLV201538,02114
5.ChynoranskýRadovanYTA Trnava201436,544
5.ŠotaNorbertMT201434,244
5.LevanskýHenrichŠK Arkádia Galanta201434,8314
10.BezekSamuelMPP201435,033
10.ŠpaňoSebastián1. Judo Club Pezinok201435,8123
12.YurchenkoMakarTJ Sokol Vinohrady Bratislava201534,622
12.BončoViktorJudo Klub Patrónka Bratislava201435,022
12.WeigtNicolasLV201434,222
12.LakiMártonRába ETO Győr Judo201435,022
16.MeravýMarkoYTA Trnava201534,211
16.PetrovičNathanJudo Club AŠK SláviaTrnava201537,011

FU11-38: Mini (2015-2014) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ChlebanováKristinaTN201434,0235
1.AngyalDominikaJudo Klub Kolárovo201535,0325
3.ÉlesZsuzsannaKoroncói Tutti Judo Klub201436,011

MU11-42: Mini (2015-2014) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VinczeNikolasJudo Club Gallus201439,73328
1.ChatrnuchMaxJudo Club AŠK SláviaTrnava201441,03238
3.GajarskýJurajJudo Club AŠK SláviaTrnava201440,92147
3.ZrníkHenrikJudo Club AŠK SláviaTrnava201541,02237
3.PiscaAdamKodokan Judo Slovakia201440,03227
6.ChausMichaelYTA Trnava201438,6336
7.NagyLukášLV201439,0134
8.RosenbergLeoŠK Arkádia Galanta201439,933
8.RapkoRichardLV201438,5123
8.VasadiPéterRába ETO Győr Judo201540,01113
11.KrútilMichalTJ Sokol Vinohrady Bratislava201441,622
11.BukovanOndrejJudo Klub Trnava201439,0112
13.FabianJakubLV201438,811
13.MlezivaSebastianJudo Club AŠK SláviaTrnava201439,011

FU11-42: Mini (2015-2014) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BlažejováKarolínaTN201537,5224
1.RáczKataRába ETO Győr Judo201542,0224
3.KelecsényiováGalinaSlávia STU Bratislava201539,4112
3.LančaričováLauraJudo-Club TJ Strojár Malacky201540,2112

MU11-46: Mini (2015-2014) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ÓváryÁronRába ETO Győr Judo201542,33339
2.KissKornélRába ETO Győr Judo201444,0325
3.KostelníkPeterJudo Klub Patrónka Bratislava201543,533
3.KováčMatejJudo Club Gallus201443,0213
5.PetrášMichalJudo Klub Rohožník201443,322
5.MalovecMatiasJudo Club AŠK SláviaTrnava201443,0112

MU11-50: Mini (2015-2014) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ZsédenyiÁdámRába ETO Győr Judo201547,72439
2.SrnákPatrikYTA Trnava201547,23227
3.NagyBarnabásKoroncói Tutti Judo Klub201547,933
4.TóthBence IstvánJudo Klub Kolárovo201550,0112
5.FischerFilip1. Judo Club Pezinok201544,111

FU11-50: Mini (2015-2014) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekulováTereza1. Judo Club Pezinok201450,0224
2.BorosFruzsinaLeányvári Judo SE201449,211

MU11-55: Mini (2015-2014) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlávikSebastiánJudo Klub Rohožník201553,311
1.HoľkoOndrejJudo-Club TJ Strojár Malacky201452,411

MU11-60: Mini (2015-2014) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠafárikMatejŠK Arkádia Galanta201554,63238
2.ViduraLucasMT201450,122
3.BabjákMartinJudo Trebišov201455,011

MU11+60: Mini (2015-2014) nad 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GašparíkMarekJudo Asgard Piešťany201463,533
2.BezákAdamLV201557,5112
2.Tóth-OlléHunorKoroncói Tutti Judo Klub201556,022

FU11+60: Mini (2015-2014) nad 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KomlošováZuzanaSPO201468,522

Mladší žiaci (2013-2012)

MU13-30: Mladší žiaci (2013-2012) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SivákOliverJudo Asgard Piešťany201330,044
2.FábryDanielTN201329,022
3.ParmaDominikBushi-Judo Kan Nové Zámky201327,311

FU13-32: Mladšie žiačky (2013-2012) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HunákováAlžbetaJudo Klub Rohožník201330,9224
2.GromerováDianaJudo Klub Kolárovo201328,033

MU13-34: Mladší žiaci (2013-2012) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MolnárLeonardLV201330,043411
2.LukáčDenisJudo Club AŠK SláviaTrnava201334,03115
3.TakácsSzabolcsOroszlányi Judo Club201231,533
3.TarjanRolandOPO201333,333
3.AngelovAlexYTA Trnava201332,933
3.BoldizsárGáborLeányvári Judo SE201333,733
7.ČerevkaŠimonJudo Club AŠK SláviaTrnava201234,022
7.JerotijevičNikolajJudo Klub Patrónka Bratislava201333,522
7.HudekLeonardTJ Sokol Vinohrady Bratislava201233,622
7.MichalecPatrikJudo Club AŠK SláviaTrnava201329,722
11.VujakovicDarioJudo Klub Trnava201332,011
11.ŠtefankaJakubJudo Club AŠK SláviaTrnava201333,511

FU13-34: Mladšie žiačky (2013-2012) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČiljakováDianaJudo Klub Rohožník201333,74318
2.KováčováLindaJudo Club Gallus201334,33137
3.ChlapečkováHanaJudo Club AŠK SláviaTrnava201331,51124
4.VatolíkováLíviaJudo Asgard Piešťany201333,522

MU13-36: Mladší žiaci (2013-2012) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KovárFilipJudo-Club TJ Strojár Malacky201235,5224
2.OštádalFranzŠK Arkádia Galanta201235,511

FU13-36: Mladšie žiačky (2013-2012) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DinušováMatildaJudo Klub Rohožník201335,5123
1.BataKendraLeányvári Judo SE201234,733
3.FolajtarováKatarinaJudo Asgard Piešťany201336,011

MU13-38: Mladší žiaci (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ChynoranskýRadovanYTA Trnava201336,53328
2.ViskupičMariánJudo Club AŠK SláviaTrnava201337,01146
2.ŠafrankoOliverLV201334,52136
4.VetorMarcoLV201336,4224
5.KadlečíkMatúšJudo Club AŠK SláviaTrnava201337,233
6.MorozMarkoLV201334,811

FU13-38: Mladšie žiačky (2013-2012) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BachratáAdelaJudo Klub Trnava201337,044
2.MadiováLujza1. Judo Club Pezinok201336,5213
2.KontraMercédeszOroszlányi Judo Club201338,033
4.VinczeováEmaJudo Klub Patrónka Bratislava201336,522

MU13-40: Mladší žiaci (2013-2012) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RammerDánielRába ETO Győr Judo201338,6437
2.GažoŠimonJudo Club AŠK SláviaTrnava201239,5145
3.KokoškaDávid1. Judo Club Pezinok201339,233
3.VargaBenjáminOroszlányi Judo Club201339,533
3.OrgoňLiborJudo-Club TJ Strojár Malacky201240,0123
3.SzabóLeventeJUTI Judo Club Budapest201338,533
7.BenedikovičMatúšJudo Klub Trnava201238,422
8.SivýDušanJudo Klub Patrónka Bratislava201340,011
8.LackovičLukášJudo Club Hlohovec201339,611

FU13-40: Mladšie žiačky (2013-2012) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SaxNorinaLeányvári Judo SE201338,522
2.TófalviMirandaLeányvári Judo SE201238,911

MU13-42: Mladší žiaci (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RiečičiarMartinJudo Klub Kolárovo201340,95229
2.KurucJozefJudo Klub Kolárovo201242,0538
3.StrýčekGregorŠK Arkádia Galanta201342,0426
4.LenhartDamiánJudo Klub Trnava201341,0235
5.TakácsKristófOroszlányi Judo Club201341,044
6.TurčanMatejLV201341,71113
6.SzőllősyMatúšJudo Club AŠK SláviaTrnava201241,233
8.UttoDanielJudo Klub Kolárovo201242,022
9.MalecMatúšYTA Trnava201241,811

MU13-44: Mladší žiaci (2013-2012) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MikeladzeMikaeliTJ Sokol Vinohrady Bratislava201243,5336
2.BányaiVinceJUTI Judo Club Budapest201343,522
3.WeissJakubTJ Sokol Vinohrady Bratislava201343,211

FU13-44: Mladšie žiačky (2013-2012) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SýkorováEvaJudo Klub Patrónka Bratislava201343,933
1.KányaiFranciskaJudo Klub Kolárovo201344,0213
3.DobaiLiliannaJudo Klub Kolárovo201242,322
4.SušilováNinaJudo Klub Rohožník201338,311

MU13-46: Mladší žiaci (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OnyschenkoYelyseiTJ Sokol Vinohrady Bratislava201244,2448
2.DanovičLukášJudo Club Hlohovec201345,7325
2.AdamkovičDamianLV201344,51135
4.VallaOliverJudo-Club TJ Strojár Malacky201346,02114
5.ČičákDávidIpon Judo Klub Bratislava201246,022

FU13-46: Mladšie žiačky (2013-2012) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠkvarkovskaMartinaJudo Trebišov201240,022
2.KubovováNatáliaKodokan Judo Slovakia201345,011

MU13-48: Mladší žiaci (2013-2012) do 48 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BelicaTomášYTA Trnava201247,0549
2.DynnikovAlexejJudo Club Hlohovec201346,84217
3.BátoSamuelJudo Klub Trnava201347,0336
3.ĎurčinkaMarekLV201247,7336
5.RáczGergőRába ETO Győr Judo201347,7213
6.ČičákMatejIpon Judo Klub Bratislava201247,522
7.AndrékaBenceRába ETO Győr Judo201348,011

FU13-48: Mladšie žiačky (2013-2012) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubalákováZuzanaIpon Judo Klub Bratislava201246,9224
1.CsonkaCsenge LilyJudo Club Gallus201246,8314
3.KrajčírováDianaJudo Klub Patrónka Bratislava201247,611

MU13-50: Mladší žiaci (2013-2012) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JeškoOndrejYTA Trnava201249,55510
2.HusákDariusJudo Club AŠK SláviaTrnava201349,04228
3.ŠkorvagaOndrejYTA Trnava201348,5246
4.ĎuricaMarcelBushi-Judo Kan Nové Zámky201249,0325
5.LužákMaximJudo Club AŠK SláviaTrnava201249,9134
6.PonomarenkoRomanTJ Sokol Vinohrady Bratislava201249,033
6.SzmilekPálOroszlányi Judo Club201349,233
8.AngyalZoltánJudo Klub Kolárovo201249,011
8.MagoGoranJudo Asgard Piešťany201349,511
8.ŠedivaMatejJudo Club AŠK SláviaTrnava201251,711

MU13-55: Mladší žiaci (2013-2012) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HabánekAndrejTN201253,5437
2.HorváthMatúš BenJudo-Club TJ Strojár Malacky201356,02226
3.ObložinskýAndrejYTA Trnava201353,3314
4.JágrRichard1. Judo Club Pezinok201251,922

FU13-55: Mladšie žiačky (2013-2012) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrznárováNinaJudo Club AŠK SláviaTrnava201354,01113
2.NickAnnaOroszlányi Judo Club201350,422

FU13-57: Mladšie žiačky (2013-2012) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OláhováMiriam1. Judo Club Pezinok201356,2336
2.FöldesLilienOroszlányi Judo Club201254,044
3.FacskóLisbetJudo Club Gallus201354,8213
4.ZelenákováEmaJudo Klub Trnava201355,022

MU13-60: Mladší žiaci (2013-2012) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PappBenjaminRába ETO Győr Judo201359,9235
2.MitasTimotejSlávia STU Bratislava201355,7112

FU13-63: Mladšie žiačky (2013-2012) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ObecajčíkováDianaJudo Club AŠK SláviaTrnava201269,511

MU13-66: Mladší žiaci (2013-2012) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BorosDánielLeányvári Judo SE201264,522
2.SelnekovičMatejYTA Trnava201260,511

MU13+66: Mladší žiaci (2013-2012) nad 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SusikBenceJudo Klub Kolárovo201270,0224
2.KloknerKevinJudo Club AŠK SláviaTrnava201390,611
2.TóthBarnabásLeányvári Judo SE201274,811

Starší žiaci (2011-2010)

MU15-40: Starší žiaci (2011-2010) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoliakIvanJudo Klub Rohožník201137,5224
2.MarušinJánMPP201139,733
3.PoliakTomášJudo Klub Rohožník201137,9112

FU15-42: Staršie žiačky (2011-2010) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VachováVeronikaJudo Klub Patrónka Bratislava201142,0134
1.SlávikováMichaelaJudo Klub Patrónka Bratislava201141,9224
3.RoziakováAlžbetaKodokan Judo Slovakia201038,011

MU15-46: Starší žiaci (2011-2010) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KuruczKornélRákosmenti SE201046,011
1.CsicsóKristófJudo Klub Kolárovo201144,011

FU15-46: Staršie žiačky (2011-2010) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoňanováDaniela TeréziaJudo Klub Patrónka Bratislava201144,4224
1.HečkováSaraJudo Club AŠK SláviaTrnava201145,0134
3.MichalkováEmaKodokan Judo Slovakia201145,611

MU15-50: Starší žiaci (2011-2010) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠtrbaMarkoJudo Club Hlohovec201146,72237
2.MišíkMaximTJ Sokol Vinohrady Bratislava201046,0325
3.DonsuMichalTJ Sokol Vinohrady Bratislava201048,511

FU15-52: Staršie žiačky (2011-2010) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GondováNinaIpon Judo Klub Bratislava201050,3246
2.MarcinčinováMiriamOPO201152,033
2.SamkováLaraJudo-Club TJ Strojár Malacky201148,01113
4.BoldizsárTamaraLeányvári Judo SE201050,222
4.PellerováOlíviaJudo-Club TJ Strojár Malacky201151,422

MU15-55: Starší žiaci (2011-2010) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HrdličkaMattesYTA Trnava201152,0224
2.HargitaBenedekLeányvári Judo SE201052,633
3.SzabóZsoltRákosmenti SE201155,011
3.BataDávidLeányvári Judo SE201054,311

FU15-57: Staršie žiačky (2011-2010) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BobokováBarboraIpon Judo Klub Bratislava201154,033

MU15-60: Starší žiaci (2011-2010) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.EšmírTadeášJudo Club Hlohovec201053,7336
2.ŠimunaMatúšJudo-Club TJ Strojár Malacky201056,1224
3.NémethKristófRába ETO Győr Judo201060,422
4.TarjanStanislavOPO201157,811
4.JuricaLukas1. Judo Club Pezinok201059,111
4.MarcaliVilmosRába ETO Győr Judo201160,511

FU15+63: Staršie žiačky (2011-2010) nad 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠefčíkováAnitaJudo-Club TJ Strojár Malacky201062,72226
2.MikulováTimeaJudo Club AŠK SláviaTrnava201071,0235
3.NovotováLauraJudo-Club TJ Strojár Malacky201070,72114

MU15-66: Starší žiaci (2011-2010) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BachratýDominikŠK Arkádia Galanta201064,2538
2.KišacMichalTN201064,0224
3.TökölyRichardLV201063,8112

FU15-66: Staršie žiačky (2011-2010) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MarkóLillaKoroncói Tutti Judo Klub201064,833
2.KelecsényiováMilinaSlávia STU Bratislava201264,1112

MU15-73: Starší žiaci (2011-2010) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RehákTobiasJudo Club Hlohovec201170,73328
2.PataiDávidLeányvári Judo SE201068,744
3.ChrenkoTomášJudo-Club TJ Strojár Malacky200971,0213
4.RáczBenedekLeányvári Judo SE201066,222
5.KrajčírMiroslavJudo Klub Patrónka Bratislava201070,411
5.KocsevArnoldRákosmenti SE201169,011

MU15+73: Starší žiaci (2011-2010) nad 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MinarovičBrunoJudo Club Hlohovec2010106,8112

Počty

Celkový počet judistov: 484, celkový počet štartov: 812.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 2 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.