Prípravka (2025-2020)
MU7-19: Prípravka (2025-2020) do 19 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bobák | Tobias | TLV | 2020 | 19,0 | 2 | 3 | 5 |
| 2. | Hutár | Lukáš | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2020 | 20,0 | 2 | 2 | 4 |
FU7-19: Prípravka dievčatá (2025-2020) do 19 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šeborová | Vivien | Kodokan Judo Slovakia | 2021 | 18,0 | 3 | 3 | |
| 2. | Masárová | Lucia | Judo Klub Trnava | 2020 | 18,9 | 2 | 2 | |
| 2. | Chovancová | Paulína | Judo Club Hlohovec | 2021 | 18,4 | 1 | 1 | 2 |
| 4. | Nižnanová | Ester | Kodokan Judo Slovakia | 2021 | 21,5 | 1 | 1 |
MU7-21: Prípravka (2025-2020) do 21 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žák | Albert | Ipon Judo Klub Bratislava | 2020 | 21,0 | 1 | 1 |
MU7-23: Prípravka (2025-2020) do 23 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Éltes | Csongor | Nicsi Judo Club Egyesület | 2020 | 22,8 | 1 | 1 |
MU7-25: Prípravka (2025-2020) do 25 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Panishev | Miron | ŠK Arkádia Galanta | 2020 | 23,2 | 2 | 3 | 5 |
| 2. | Kožiak | Maximilián | TLV | 2020 | 23,0 | 2 | 1 | 3 |
| 3. | Husár | Hugo | KLV | 2020 | 24,0 | 2 | 2 |
MU7-27: Prípravka (2025-2020) do 27 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tóth | Filip | Judo Klub Kolárovo | 2020 | 25,0 | 3 | 3 | 6 |
| 2. | Szarka | Timotej | ŠK Arkádia Galanta | 2020 | 26,4 | 4 | 4 | |
| 3. | Malík | Oliver | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2020 | 24,0 | 2 | 2 |
FU7-27: Prípravka dievčatá (2025-2020) do 27 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bachratá | Dorota | Judo Klub Trnava | 2020 | 25,5 | 1 | 1 | 2 |
Super mini (2019-2018)
MU9-19: Super mini (2019-2018) do 19 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kováč | Marko | Kodokan Judo Slovakia | 2019 | 18,8 | 2 | 2 | |
| 2. | Szold | Tobiáš | Slávia STU Bratislava | 2018 | 18,0 | 1 | 1 |
MU9-21: Super mini (2019-2018) do 21 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Greisinger | Filip | Judo Klub Kolárovo | 2019 | 19,6 | 2 | 3 | 5 |
| 2. | Dudchuk | Stanislav | Ipon Judo Klub Bratislava | 2018 | 20,6 | 4 | 4 | |
| 3. | Žák | Artur | Ipon Judo Klub Bratislava | 2018 | 19,5 | 3 | 3 | |
| 4. | Radošinský | Leo | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 21,0 | 2 | 2 | |
| 5. | Petrík | Ladislav | Judo Klub Kolárovo | 2019 | 20,5 | 1 | 1 |
MU9-23: Super mini (2019-2018) do 23 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádrapa | Zachariáš | TJ Strojár Malacky | 2018 | 23,0 | 3 | 3 | 6 |
| 1. | Bučič | Marko | 1. Judo Club Pezinok | 2018 | 22,1 | 3 | 3 | 6 |
| 3. | Kopčík | Mateo | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 22,0 | 2 | 2 | 4 |
| 3. | Haburaj | Juraj | 1. Judo Club Pezinok | 2019 | 21,5 | 4 | 4 | |
| 3. | Kubatka | Adam | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2019 | 21,3 | 1 | 3 | 4 |
| 3. | Cisár | Sebastián | Judo Klub Trnava | 2019 | 21,2 | 4 | 4 | |
| 7. | Sándor | Dominik | Nicsi Judo Club Egyesület | 2018 | 23,0 | 3 | 3 | |
| 8. | Strapec | Rudolf | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 22,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Nagy | Marko | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 23,0 | 1 | 1 | 2 |
| 8. | Kopčík | Christian | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 22,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Hatala | Levente | Nicsi Judo Club Egyesület | 2019 | 22,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Vas | Noé | Judo Klub Kolárovo | 2019 | 22,5 | 2 | 2 | |
| 13. | Leffler | Nicolas | Judo Klub Trnava | 2019 | 22,5 | 1 | 1 | |
| 13. | Ferech | Xavier | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2018 | 22,0 | 1 | 1 | |
| 13. | Rak | Adam | Judo Club Hlohovec | 2019 | 22,3 | 1 | 1 | |
| 13. | Krajčík | Karol | 1. Judo Club Pezinok | 2019 | 22,0 | 1 | 1 |
MU9-25: Super mini (2019-2018) do 25 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chnapko | Matej | Judo Klub Trnava | 2019 | 23,5 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Ulický | Pavol | 1. Judo Club Pezinok | 2018 | 23,1 | 3 | 3 | 6 |
| 3. | Szalai | Soma | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 23,6 | 3 | 2 | 5 |
| 4. | Segeč | Peter | Judo Klub Trnava | 2018 | 23,3 | 4 | 4 | |
| 4. | Chovanec | Peter | Judo Club Hlohovec | 2018 | 24,8 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Oláh | Áron | Judo Klub Kolárovo | 2018 | 25,0 | 1 | 3 | 4 |
| 4. | Horčičiak | Juraj | Slávia STU Bratislava | 2018 | 23,2 | 2 | 2 | 4 |
| 8. | Štubňa | Timotej | Judo Klub Patrónka Bratislava | 2018 | 24,3 | 3 | 3 | |
| 8. | Mihácsi | Bálint | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 23,5 | 3 | 3 | |
| 10. | Šulavík | Juraj | Ipon Judo Klub Bratislava | 2019 | 23,5 | 1 | 1 | 2 |
| 10. | Ondriška | Kristián | TN | 2018 | 23,6 | 2 | 2 | |
| 12. | Tybor | Viliam Dominik | 1. Judo Club Pezinok | 2018 | 24,1 | 1 | 1 | |
| 12. | Orságh | Jakub | 1. Judo Club Pezinok | 2018 | 24,0 | 1 | 1 | |
| 12. | Fridrich | Enriko | Judo Club Gallus Štúrovo | 2018 | 23,5 | 1 | 1 | |
| 12. | Kadler | Kornél | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 24,7 | 1 | 1 |
FU9-25: Super mini dievčatá (2019-2018) do 25 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mačeková | Hanka | 1. Judo Club Pezinok | 2019 | 24,1 | 3 | 5 | 8 |
| 2. | Zvonárová | Izabela | Youth Training Academy | 2018 | 24,2 | 3 | 4 | 7 |
| 3. | Bobák | Amanda | TLV | 2019 | 25,0 | 2 | 3 | 5 |
| 4. | Ihászová | Barbora | Judo Klub Trnava | 2019 | 22,1 | 1 | 2 | 3 |
| 5. | Dubanová | Lívia | Kodokan Judo Slovakia | 2019 | 25,0 | 1 | 1 | 2 |
| 6. | Ivanová | Klára | Ipon Judo Klub Bratislava | 2019 | 24,5 | 1 | 1 |
MU9-27: Super mini (2019-2018) do 27 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rožňák | Michal | Judo Club Hlohovec | 2018 | 26,8 | 4 | 4 | 8 |
| 2. | Blšťák | Martin | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2018 | 27,0 | 3 | 4 | 7 |
| 3. | Šimurda | Peter | Judo Klub Trnava | 2018 | 25,5 | 2 | 4 | 6 |
| 3. | Molnár | Andrej | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2018 | 26,0 | 4 | 2 | 6 |
| 3. | Práznovský | Dalibor | Youth Training Academy | 2018 | 26,5 | 3 | 3 | 6 |
| 6. | Bukovan | Rastislav | Judo Klub Trnava | 2018 | 25,1 | 3 | 2 | 5 |
| 6. | Urbán | Kornél | Judo Klub Kolárovo | 2019 | 26,5 | 2 | 3 | 5 |
| 6. | Mostovyi | Mark | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2019 | 25,2 | 2 | 3 | 5 |
| 9. | Kusy | Matúš | Judo Club Hlohovec | 2018 | 26,1 | 3 | 1 | 4 |
| 9. | Bense | Olivér | Nicsi Judo Club Egyesület | 2018 | 26,5 | 4 | 4 | |
| 9. | Sokol | Šimon | Slávia STU Bratislava | 2018 | 26,0 | 2 | 2 | 4 |
| 9. | Pír | Alexander | TJ Strojár Malacky | 2019 | 26,3 | 2 | 2 | 4 |
| 13. | Novosedlík | Martin | Judo Klub Trnava | 2019 | 25,8 | 2 | 1 | 3 |
| 13. | Egyházi | Sebestyén | Koroncói Tutti Judo Klub | 2018 | 25,5 | 3 | 3 | |
| 15. | Seszták | Dominik | KLV | 2018 | 25,2 | 1 | 1 | 2 |
| 15. | Michač | Stanislav | Judo Club Gallus Štúrovo | 2018 | 26,6 | 1 | 1 | 2 |
| 17. | Rucska | Dániel | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 27,0 | 1 | 1 | |
| 17. | Mihál | Oliver | Slávia STU Bratislava | 2018 | 26,8 | 1 | 1 |
FU9-27: Super mini dievčatá (2019-2018) do 27 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Csegzi | Dalma | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 25,2 | 2 | 3 | 5 |
| 2. | Bučková | Adriana | TJ Strojár Malacky | 2018 | 26,3 | 4 | 4 | |
| 3. | Nováková | Barbora | Kodokan Judo Slovakia | 2019 | 25,4 | 2 | 1 | 3 |
| 4. | Botošová | Nikola | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2019 | 26,2 | 2 | 2 | |
| 5. | Žilková | Sofia | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2019 | 27,0 | 1 | 1 |
MU9-29: Super mini (2019-2018) do 29 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kozinka | Teo | Youth Training Academy | 2018 | 27,1 | 3 | 3 | 6 |
| 2. | Tkáč | Michael | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2018 | 28,7 | 3 | 2 | 5 |
| 2. | Karas | Sebastián | Slávia STU Bratislava | 2018 | 28,6 | 5 | 5 | |
| 4. | Podivinský | Juraj | 1. Judo Club Pezinok | 2019 | 27,5 | 4 | 4 | |
| 5. | Lancz | Peter | ŠK Arkádia Galanta | 2018 | 28,8 | 1 | 1 | 2 |
FU9-29: Super mini dievčatá (2019-2018) do 29 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Filová | Noemi | Judo Club Hlohovec | 2019 | 27,2 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Šafáriková | Dorota | ŠK Arkádia Galanta | 2019 | 29,1 | 1 | 2 | 3 |
| 3. | Heitler | Emma | Nicsi Judo Club Egyesület | 2018 | 27,2 | 2 | 2 | |
| 4. | Csanaki | Denissza | Koroncói Tutti Judo Klub | 2019 | 29,0 | 1 | 1 |
MU9-32: Super mini (2019-2018) do 32 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Riečičiar | Richard | Judo Klub Kolárovo | 2018 | 30,0 | 5 | 4 | 9 |
| 2. | Mede | Dominik | Judo Klub Patrónka Bratislava | 2018 | 31,3 | 4 | 3 | 7 |
| 3. | Bačkovský | Vincent | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2018 | 29,4 | 3 | 3 | 6 |
| 4. | Niko | Michal | ŠK Arkádia Galanta | 2018 | 30,3 | 4 | 4 | |
| 4. | Dugovič | Luka | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2018 | 29,6 | 2 | 2 | 4 |
| 6. | Sámson | Vasil | Judo Club Gallus Štúrovo | 2019 | 29,7 | 2 | 1 | 3 |
| 7. | Urban | Filip | Kodokan Judo Slovakia | 2018 | 29,6 | 2 | 2 | |
| 8. | Kollár | Marek | Ipon Judo Klub Bratislava | 2019 | 30,5 | 1 | 1 | |
| 8. | Bari | Barton | Rába ETO Győr Judo | 2019 | 29,8 | 1 | 1 |
FU9-32: Super mini dievčatá (2019-2018) do 32 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedníčková | Tamia | TJ Strojár Malacky | 2019 | 30,4 | 3 | 2 | 5 |
| 2. | Csanaki | Vanessza | Koroncói Tutti Judo Klub | 2019 | 30,5 | 3 | 3 | |
| 3. | Pileková | Alžbeta | 1. Judo Club Pezinok | 2019 | 29,1 | 1 | 1 |
MU9-35: Super mini (2019-2018) do 35 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zajac | Oliver | TJ Strojár Malacky | 2018 | 34,9 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Sajko | Damián | Judo Club Gallus Štúrovo | 2019 | 32,5 | 3 | 1 | 4 |
| 3. | Kliment | Jozef | KLV | 2018 | 34,0 | 2 | 2 | |
| 3. | Bagarus-Bölcs | Dávid | Koroncói Tutti Judo Klub | 2018 | 32,2 | 2 | 2 |
MU9-38: Super mini (2019-2018) do 38 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Laštúvka | Patrik | Ipon Judo Klub Bratislava | 2018 | 36,0 | 3 | 3 | |
| 1. | Knapík | Gregor | Kodokan Judo Slovakia | 2019 | 36,0 | 1 | 2 | 3 |
| 3. | Dorn | Zino Simeon | Slávia STU Bratislava | 2018 | 38,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Dianiška | Marian | Judo Klub Trnava | 2020 | 38,0 | 1 | 1 | |
| 4. | Vyskok | Dávid | TLV | 2019 | 36,7 | 1 | 1 |
FU9-38: Super mini dievčatá (2019-2018) do 38 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Blažejová | Eliška | TN | 2018 | 41,0 | 3 | 3 |
MU9-42: Super mini (2019-2018) do 42 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuš | Teodor | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2018 | 40,0 | 3 | 2 | 5 |
| 2. | Jakubovič | Peter | Judo Klub Trnava | 2019 | 38,5 | 1 | 1 | 2 |
| 2. | Tobolka | Daniel | Slávia STU Bratislava | 2018 | 40,0 | 2 | 2 |
MU9-46: Super mini (2019-2018) do 46 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedníček | Tobias | TJ Strojár Malacky | 2018 | 45,6 | 4 | 3 | 7 |
| 1. | Straka | Adrián | KLV | 2018 | 43,8 | 3 | 4 | 7 |
| 3. | Horník | Matej | Judo Club Hlohovec | 2018 | 45,9 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Çalik | Dogan-Deniz | TJ Strojár Malacky | 2018 | 45,1 | 1 | 1 | 2 |
Mini (2017-2016)
FU11-21: Mini dievčatá (2017-2016) do 21 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novotná | Melánia | Slávia STU Bratislava | 2017 | 20,7 | 1 | 1 |
MU11-23: Mini (2017-2016) do 23 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žilinčík | Oskar | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 22,4 | 3 | 4 | 7 |
| 2. | Mužik | Timotej | Judo Club Hlohovec | 2017 | 20,5 | 3 | 3 | 6 |
| 3. | Smailov | Alexander | Judo Klub Kolárovo | 2017 | 21,8 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Ballo | Marlon Luis | Ipon Judo Klub Bratislava | 2017 | 19,3 | 2 | 1 | 3 |
| 5. | Hudeček | Boris | Judo Klub Trnava | 2017 | 22,9 | 1 | 1 |
MU11-25: Mini (2017-2016) do 25 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kiss | Bálint | Rába ETO Győr Judo | 2016 | 23,5 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Navrátil | Gergő | Judo Klub Kolárovo | 2017 | 24,4 | 4 | 4 | |
| 2. | Zsámboki | Benett | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 23,2 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Matlovič | Stanislav | TJ Strojár Malacky | 2016 | 24,0 | 3 | 3 | |
| 4. | Vas | Dániel | Leányvári Judo SE | 2017 | 24,4 | 2 | 1 | 3 |
| 6. | Šulko | Adam | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 24,0 | 1 | 1 | |
| 6. | Majchrák | Richard | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 25,0 | 1 | 1 |
FU11-25: Mini dievčatá (2017-2016) do 25 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Havlíková | Nela | TJ Strojár Malacky | 2017 | 24,4 | 3 | 5 | 8 |
| 2. | Zajičková | Klára | Judo Klub Trnava | 2017 | 24,6 | 1 | 4 | 5 |
| 3. | Prokopovych | Anna | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2017 | 25,0 | 3 | 3 | |
| 4. | Durasová | Sofia | TJ Strojár Malacky | 2016 | 24,7 | 2 | 2 | |
| 4. | Méhes | Lili | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 24,8 | 2 | 2 | |
| 6. | Nagy | Juliana | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 24,0 | 1 | 1 |
MU11-27: Mini (2017-2016) do 27 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Szabo | Samuel | Youth Training Academy | 2016 | 25,1 | 3 | 4 | 7 |
| 2. | Šulavík | Ondrej | Ipon Judo Klub Bratislava | 2016 | 26,9 | 3 | 3 | 6 |
| 3. | Pír | Viktor | TJ Strojár Malacky | 2017 | 26,3 | 3 | 2 | 5 |
| 3. | Vondena | Dávid | TLV | 2016 | 27,0 | 2 | 3 | 5 |
| 5. | Kováč | Samuel | Kodokan Judo Slovakia | 2017 | 25,4 | 4 | 4 | |
| 5. | Špiľka | Nikita | ŠK Arkádia Galanta | 2017 | 27,0 | 2 | 2 | 4 |
| 5. | Bašti | Richard | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2017 | 27,0 | 2 | 2 | 4 |
| 5. | Zeman | Lukáš | Judo Club Hlohovec | 2016 | 26,1 | 1 | 3 | 4 |
| 5. | Éltes | Nimród | Nicsi Judo Club Egyesület | 2017 | 25,5 | 4 | 4 | |
| 10. | Markovics | Aurel | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 26,1 | 3 | 3 | |
| 11. | Kucej | Filip | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2017 | 25,5 | 1 | 1 | |
| 11. | Prokopovych | Davyd | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2017 | 26,2 | 1 | 1 | |
| 11. | Konyhai | Áron | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 26,2 | 1 | 1 | |
| 11. | Navrátil | Šimon | Ipon Judo Klub Bratislava | 2017 | 27,0 | 1 | 1 | |
| 11. | Zbranek | Miroslav | TLV | 2017 | 26,0 | 1 | 1 |
FU11-27: Mini dievčatá (2017-2016) do 27 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bango | Emily | Slávia STU Bratislava | 2017 | 27,0 | 2 | 2 | |
| 2. | Jančovičová | Tamara | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2017 | 26,5 | 1 | 1 |
MU11-29: Mini (2017-2016) do 29 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valko | Martin | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 29,0 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Ondriška | Tobias | TN | 2016 | 28,1 | 4 | 4 | |
| 3. | Barbírik | Jakub | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 28,0 | 3 | 3 | |
| 3. | Bachratý | Daniel | ŠK Arkádia Galanta | 2016 | 28,3 | 1 | 2 | 3 |
| 3. | Očkay | Alexander | Slávia STU Bratislava | 2017 | 27,7 | 3 | 3 | |
| 3. | Očkay | Sebastián | Slávia STU Bratislava | 2017 | 28,2 | 3 | 3 | |
| 3. | Chylík | Tomáš | Slávia STU Bratislava | 2016 | 27,6 | 3 | 3 | |
| 8. | Pavlík | Alex | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 27,5 | 2 | 2 | |
| 8. | Geleta | Martin | TN | 2017 | 28,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Kluka | Daniel | ŠK Arkádia Galanta | 2017 | 27,1 | 1 | 1 | 2 |
| 8. | Mrva | Michal | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 27,2 | 2 | 2 | |
| 12. | Hric | Mikuláš | Judo Klub Trnava | 2016 | 27,8 | 1 | 1 | |
| 12. | Strumilenko | Amir | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2017 | 27,5 | 1 | 1 | |
| 12. | Sopko | Daniel | KLV | 2016 | 28,8 | 1 | 1 |
FU11-29: Mini dievčatá (2017-2016) do 29 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Winklerová | Vivien | Judo Club Hlohovec | 2016 | 27,9 | 2 | 3 | 5 |
| 2. | Záhorova | Nina | Judo Club Hlohovec | 2017 | 27,4 | 3 | 1 | 4 |
| 3. | Petró-Józsa | Mila | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 29,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Havlíková | Nina | TJ Strojár Malacky | 2017 | 28,0 | 1 | 1 |
MU11-32: Mini (2017-2016) do 32 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kotes | Šimon | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 30,6 | 4 | 4 | 8 |
| 1. | Surjak | Matúš | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 30,0 | 4 | 4 | 8 |
| 1. | Szórádi | Áron | Judo Klub Kolárovo | 2016 | 30,5 | 4 | 4 | 8 |
| 1. | Beňák | Šimon | Slávia STU Bratislava | 2016 | 29,8 | 4 | 4 | 8 |
| 5. | Szatyori | Alex | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 30,5 | 3 | 4 | 7 |
| 6. | Šandor | Miroslav | 1. Judo Club Pezinok | 2016 | 30,5 | 3 | 3 | 6 |
| 7. | Michalička | Benedikt | Judo Klub Patrónka Bratislava | 2016 | 32,0 | 4 | 1 | 5 |
| 7. | Borvák | Márton | Judo Klub Kolárovo | 2016 | 31,2 | 5 | 5 | |
| 7. | Bari | Barnabás | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 31,6 | 3 | 2 | 5 |
| 7. | Konečný | Ondrej | Judo Klub Trnava | 2017 | 30,3 | 2 | 3 | 5 |
| 7. | Masarovič | Jakub | Youth Training Academy | 2017 | 31,0 | 3 | 2 | 5 |
| 12. | Szalay | Nimród | Koroncói Tutti Judo Klub | 2016 | 29,2 | 4 | 4 | |
| 12. | Ghil | Yuno | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2016 | 30,4 | 1 | 3 | 4 |
| 12. | Harbuz | Matei | ŠK Arkádia Galanta | 2017 | 30,9 | 2 | 2 | 4 |
| 12. | Fekete | Ármin Bajnok | Judo Club Gallus Štúrovo | 2016 | 30,0 | 2 | 2 | 4 |
| 12. | Ivan | Oliver | TLV | 2017 | 31,0 | 2 | 2 | 4 |
| 17. | Zaťko | Daniel | Slávia STU Bratislava | 2017 | 31,6 | 3 | 3 | |
| 17. | Szép | Botond | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 29,5 | 3 | 3 | |
| 17. | Kuruc | Noel | Judo Klub Kolárovo | 2017 | 31,5 | 2 | 1 | 3 |
| 17. | Kovács | Marcell | Nicsi Judo Club Egyesület | 2016 | 31,1 | 3 | 3 | |
| 17. | Samoilenko | Oleksii | Judo Klub Trnava | 2016 | 29,4 | 3 | 3 | |
| 22. | Molnár | Samuel | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 30,9 | 2 | 2 | |
| 22. | Stasík | Jakub | Slávia STU Bratislava | 2017 | 29,1 | 2 | 2 | |
| 22. | Kassai | Ádám | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 30,8 | 1 | 1 | 2 |
| 22. | Lábady | Ábel | Nicsi Judo Club Egyesület | 2017 | 30,0 | 2 | 2 | |
| 26. | Szalai | Ákos | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 29,7 | 1 | 1 | |
| 26. | Baláž | Damián | TJ Strojár Malacky | 2017 | 29,1 | 1 | 1 | |
| 26. | Bareš | Lukáš | TJ Strojár Malacky | 2016 | 29,9 | 1 | 1 | |
| 26. | Falb | Paula | Slávia STU Bratislava | 2017 | 30,5 | 1 | 1 | |
| 26. | Richtárik | Martin Teodor | Judo Club Gallus Štúrovo | 2017 | 30,5 | 1 | 1 | |
| 26. | Kubena | Branislav | Judo Klub Patrónka Bratislava | 2016 | 32,0 | 1 | 1 | |
| 26. | Kovács | Márk | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 32,0 | 1 | 1 |
FU11-32: Mini dievčatá (2017-2016) do 32 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dadajová | Viktória | Slávia STU Bratislava | 2016 | 29,4 | 2 | 2 | |
| 1. | Ďumbalová | Martina | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2016 | 31,5 | 2 | 2 | |
| 3. | Groslamberová | Zoja | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 30,0 | 1 | 1 | |
| 3. | Rátkai | Laura | Nicsi Judo Club Egyesület | 2016 | 31,0 | 1 | 1 |
MU11-35: Mini (2017-2016) do 35 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Michalička | Rastislav | Judo Klub Patrónka Bratislava | 2016 | 33,5 | 3 | 4 | 7 |
| 2. | Izsák | Tomáš | Judo Club Gallus Štúrovo | 2017 | 34,0 | 4 | 2 | 6 |
| 3. | Blšťák | Filip | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 34,0 | 1 | 4 | 5 |
| 4. | Malachovec | Sebastián | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 35,0 | 3 | 1 | 4 |
| 4. | Kovár | Mateo | Youth Training Academy | 2016 | 34,6 | 4 | 4 | |
| 4. | Dyshko | Nick | ŠK Arkádia Galanta | 2016 | 33,1 | 1 | 3 | 4 |
| 7. | Hanšut | Michal | Youth Training Academy | 2016 | 32,8 | 3 | 3 | |
| 8. | Lepáček | Matúš | Youth Training Academy | 2016 | 35,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Fábián | Samu | Nicsi Judo Club Egyesület | 2016 | 34,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Bazsó | Kristóf | Judo Klub Kolárovo | 2016 | 33,0 | 2 | 2 | |
| 11. | Stančiak | Sebastián | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 32,8 | 1 | 1 |
FU11-35: Mini dievčatá (2017-2016) do 35 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kadler | Zoé | Rába ETO Győr Judo | 2016 | 32,8 | 3 | 3 | |
| 2. | Rafayová | Adela | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2016 | 34,9 | 2 | 2 |
MU11-38: Mini (2017-2016) do 38 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petruš | Richard | Youth Training Academy | 2016 | 35,1 | 3 | 5 | 8 |
| 2. | Dyshko | Dani | ŠK Arkádia Galanta | 2016 | 35,1 | 3 | 4 | 7 |
| 3. | Princ | Damian Misof | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 37,0 | 2 | 3 | 5 |
| 4. | Gogaladze | David | Judo Klub Kolárovo | 2017 | 36,8 | 4 | 4 | |
| 4. | Kodaj | Daniel | Slávia STU Bratislava | 2016 | 37,8 | 4 | 4 | |
| 4. | Kyseľ | Jonáš | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 36,0 | 4 | 4 | |
| 7. | Chynoranský | Branislav | Youth Training Academy | 2017 | 36,0 | 3 | 3 | |
| 7. | Herško | Dávid | Slávia STU Bratislava | 2016 | 37,5 | 3 | 3 | |
| 9. | Sims | Kai | Judo Club Hlohovec | 2016 | 36,4 | 2 | 2 | |
| 9. | Vičital | Adam | Judo Club Hlohovec | 2017 | 37,1 | 2 | 2 | |
| 11. | Sándor | Noel | Nicsi Judo Club Egyesület | 2016 | 37,0 | 1 | 1 | |
| 11. | Boa Nam Nguyen | Adam | Judo Club Hlohovec | 2017 | 35,9 | 1 | 1 |
FU11-38: Mini dievčatá (2017-2016) do 38 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benyó | Tia Naomi | Judo Klub Kolárovo | 2016 | 35,8 | 2 | 4 | 6 |
| 2. | Kruteková | Bibiana | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 35,0 | 1 | 2 | 3 |
| 2. | Kovačovská | Linda | 1. Judo Club Pezinok | 2017 | 35,0 | 3 | 3 | |
| 4. | Bilkovičová | Abigail | TJ Strojár Malacky | 2016 | 35,9 | 1 | 1 | |
| 4. | Bernátová | Natália | Ipon Judo Klub Bratislava | 2017 | 35,1 | 1 | 1 |
MU11-42: Mini (2017-2016) do 42 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gažko | Michal | Judo Club Hlohovec | 2016 | 41,7 | 3 | 3 | 6 |
| 2. | Valach | Teodor | TJ Strojár Malacky | 2016 | 40,1 | 3 | 2 | 5 |
| 3. | Enkhsukh | Enkh-Orchlon | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2017 | 39,0 | 1 | 3 | 4 |
| 4. | Šutta | Martin | 1. Judo Club Pezinok | 2016 | 41,0 | 3 | 3 | |
| 4. | Lavita | Damián | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2017 | 40,4 | 2 | 1 | 3 |
| 4. | Belančík | Lukáš | TLV | 2017 | 39,5 | 1 | 2 | 3 |
| 4. | Močol | Lukáš | Judo Club Hlohovec | 2016 | 39,4 | 2 | 1 | 3 |
| 8. | Gruber | Oliver | Slávia STU Bratislava | 2016 | 41,6 | 2 | 2 | |
| 8. | Siebenstich | Lukáš | Judo Club Hlohovec | 2016 | 40,0 | 2 | 2 | |
| 8. | Miholecz | Barnabás | Nicsi Judo Club Egyesület | 2016 | 40,9 | 2 | 2 | |
| 11. | Tumma | Ádám | Judo Klub Kolárovo | 2016 | 40,2 | 1 | 1 | |
| 11. | Czunyi | Róbert | Rába ETO Győr Judo | 2017 | 41,3 | 1 | 1 | |
| 11. | Pikna | Tomáš | TN | 2016 | 40,0 | 1 | 1 |
FU11-42: Mini dievčatá (2017-2016) do 42 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bukovanová | Slávka | Judo Klub Trnava | 2016 | 39,9 | 4 | 2 | 6 |
| 2. | Molnárová | Linda | Judo Klub Kolárovo | 2017 | 43,0 | 3 | 3 | |
| 3. | Pingiczer | Nóra | Rába ETO Győr Judo | 2016 | 41,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Feller | Kiss Róza | Rába ETO Győr Judo | 2016 | 39,5 | 1 | 1 | |
| 4. | Hardi | Dunja | ŠK Arkádia Galanta | 2018 | 37,8 | 1 | 1 |
MU11-46: Mini (2017-2016) do 46 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nagy | Bálint | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 45,9 | 5 | 5 | |
| 1. | Kulik | Gabriel | Judo Club Hlohovec | 2017 | 42,2 | 3 | 2 | 5 |
| 1. | Strapko | Lukáš | Judo Club Hlohovec | 2016 | 42,6 | 4 | 1 | 5 |
| 4. | Nagy | László Sámson | Koroncói Tutti Judo Klub | 2017 | 42,5 | 3 | 3 | |
| 4. | Beňo | Peter | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 44,0 | 3 | 3 | |
| 6. | Juza | Martin | TJ Strojár Malacky | 2016 | 43,4 | 2 | 2 | |
| 7. | Janeček | Alex | Judo Club Hlohovec | 2016 | 42,5 | 1 | 1 |
MU11-50: Mini (2017-2016) do 50 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šesták | Jakub | Youth Training Academy | 2016 | 46,8 | 3 | 3 | |
| 2. | Hrobák | Richard | Slávia STU Bratislava | 2017 | 46,7 | 2 | 2 | |
| 3. | Bundziak | Anatolii | KLV | 2016 | 49,0 | 1 | 1 |
FU11-50: Mini dievčatá (2017-2016) do 50 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kiss | Vivien | Rába ETO Győr Judo | 2016 | 51,4 | 4 | 4 |
MU11-55: Mini (2017-2016) do 55 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zelenák | Adam | Judo Klub Trnava | 2017 | 48,9 | 5 | 2 | 7 |
| 2. | Oleksyn | Ivan | Slávia STU Bratislava | 2017 | 54,5 | 2 | 1 | 3 |
| 3. | Tököli | Filip | TLV | 2017 | 52,0 | 1 | 1 |
MU11-60: Mini (2017-2016) do 60 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Migra | Michal | Judo Klub Trnava | 2016 | 57,1 | 5 | 3 | 8 |
| 1. | Szabo | Timon | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 58,0 | 4 | 4 | 8 |
| 3. | Hanák | Jakub | Judo Club Hlohovec | 2016 | 57,6 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Mrva | Filip | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2016 | 58,0 | 3 | 3 | |
| 5. | Juhász | Márk | Judo Club Gallus Štúrovo | 2017 | 60,0 | 1 | 1 | 2 |
MU11+60: Mini (2017-2016) nad 60 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bernáth | Adam Alexander | Judo Club Gallus Štúrovo | 2017 | 63,0 | 2 | 2 | |
| 1. | Kapusňák | Rastislav | Youth Training Academy | 2016 | 62,5 | 2 | 2 | |
| 1. | Török | Róbert | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2016 | 72,5 | 1 | 1 | 2 |
Mladší žiaci (2015-2014)
MU13-27: Mladší žiaci (2015-2014) do 27 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mitterpach | Eduard Maxim | KLV | 2014 | 23,2 | 1 | 2 | 3 |
| 1. | Ács | Kristóf | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 26,0 | 2 | 1 | 3 |
MU13-30: Mladší žiaci (2015-2014) do 30 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sameš | Daniel | TN | 2014 | 30,0 | 1 | 1 |
FU13-30: Mladšie žiačky (2015-2014) do 30 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Noskovičová | Dorota | Kodokan Judo Slovakia | 2015 | 30,5 | 2 | 2 |
MU13-34: Mladší žiaci (2015-2014) do 34 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valošek | Jakub | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 31,0 | 4 | 4 | |
| 2. | Viskup | Henry | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2015 | 31,4 | 3 | 3 | |
| 3. | Baráth | Kevin | Judo Club Gallus Štúrovo | 2015 | 30,2 | 2 | 2 | |
| 3. | Barabadze | David | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 32,0 | 2 | 2 | |
| 3. | Kovács | Ábel | Nicsi Judo Club Egyesület | 2014 | 31,2 | 2 | 2 | |
| 6. | Szulcsányi | Olivér | Judo Klub Kolárovo | 2014 | 30,2 | 1 | 1 | |
| 6. | Malík | Marko | 1. Judo Club Pezinok | 2015 | 32,8 | 1 | 1 |
FU13-36: Mladšie žiačky (2015-2014) do 36 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kopčová | Kristína | TJ Strojár Malacky | 2014 | 33,5 | 2 | 2 | 4 |
| 2. | Šimunová | Barbora | TJ Strojár Malacky | 2015 | 34,4 | 2 | 2 | |
| 3. | Szabóová | Laura | Judo Klub Kolárovo | 2014 | 32,8 | 1 | 1 | |
| 3. | Kolenčíková | Ellis | TN | 2015 | 34,0 | 1 | 1 |
MU13-38: Mladší žiaci (2015-2014) do 38 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zajac | Damián | TJ Strojár Malacky | 2015 | 34,4 | 3 | 3 | 6 |
| 1. | Halan | Luca | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 37,0 | 3 | 3 | 6 |
| 3. | Chlapeček | Jakub | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 37,0 | 1 | 4 | 5 |
| 3. | Angelovič | Matias | Youth Training Academy | 2015 | 34,1 | 3 | 2 | 5 |
| 5. | Bendes | Dominik | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 37,2 | 4 | 4 | |
| 5. | Kovács | Gergő | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 36,2 | 4 | 4 | |
| 7. | Hunčár | Viliam | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 37,0 | 2 | 1 | 3 |
| 7. | Natorin | Kyrylo | Slávia STU Bratislava | 2014 | 35,8 | 3 | 3 | |
| 7. | Horváth | Martin | Rába ETO Győr Judo | 2014 | 34,8 | 3 | 3 | |
| 7. | Jedlička | Dominik | Kodokan Judo Slovakia | 2015 | 35,9 | 1 | 2 | 3 |
| 11. | Kovár | Adam | TJ Strojár Malacky | 2015 | 34,8 | 2 | 2 | |
| 11. | Feiler | Peter | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2015 | 36,8 | 1 | 1 | 2 |
| 11. | Horváth | Vince | Nicsi Judo Club Egyesület | 2015 | 37,5 | 2 | 2 | |
| 14. | Krasko | Leonard | Judo Klub Kolárovo | 2015 | 36,6 | 1 | 1 |
FU13-40: Mladšie žiačky (2015-2014) do 40 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Havlíková | Ema | TJ Strojár Malacky | 2015 | 38,7 | 3 | 4 | 7 |
| 2. | Páclová | Alexia | KLV | 2013 | 37,0 | 3 | 3 | |
| 3. | Šmidovičová | Stela | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 38,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Tomášková | Martina | Judo Klub Trnava | 2015 | 38,0 | 1 | 1 | |
| 4. | Jurigová | Edita | Judo Klub Trnava | 2015 | 37,7 | 1 | 1 |
MU13-42: Mladší žiaci (2015-2014) do 42 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vincze | Nikolas | Judo Club Gallus Štúrovo | 2014 | 39,0 | 4 | 4 | 8 |
| 1. | Petrovič | Nathan | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 42,0 | 4 | 4 | 8 |
| 3. | Moravec | Richard | Youth Training Academy | 2014 | 39,6 | 4 | 3 | 7 |
| 4. | Barassó | Zoltán | Koroncói Tutti Judo Klub | 2014 | 39,7 | 5 | 1 | 6 |
| 4. | Plichta | Peter | Judo Club Hlohovec | 2015 | 42,0 | 3 | 3 | 6 |
| 6. | Nottný | Adam | Slávia STU Bratislava | 2014 | 41,2 | 2 | 2 | 4 |
| 7. | Slovík | Filip | KLV | 2014 | 38,6 | 3 | 3 | |
| 7. | Balázs-Józsa | Olivér | Nicsi Judo Club Egyesület | 2014 | 41,0 | 3 | 3 | |
| 7. | Jalšovský | Markus | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2014 | 39,5 | 1 | 2 | 3 |
| 10. | Ulický | Nikolas | 1. Judo Club Pezinok | 2015 | 38,9 | 2 | 2 | |
| 11. | Iro | Boris | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 40,0 | 1 | 1 | |
| 11. | Petró-Józsa | Zente | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 38,8 | 1 | 1 |
MU13-46: Mladší žiaci (2015-2014) do 46 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mlčo | Juraj | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 44,0 | 4 | 4 | |
| 2. | Blaško | Lukáš | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 44,0 | 3 | 3 | |
| 2. | Princ | Fabian | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 46,0 | 2 | 1 | 3 |
| 2. | Ferech | Axel | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2015 | 46,0 | 3 | 3 | |
| 2. | Zbranek | Vladimír | TLV | 2014 | 44,0 | 1 | 2 | 3 |
| 6. | Pankratov | Nazar | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 43,0 | 1 | 1 |
FU13-46: Mladšie žiačky (2015-2014) do 46 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gažová | Emília | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 46,0 | 2 | 2 |
FU13-48: Mladšie žiačky (2015-2014) do 48 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Megyesová | Zaira | Judo Club Gallus Štúrovo | 2015 | 40,0 | 4 | 4 | |
| 2. | Molnár | Réka | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 39,2 | 3 | 3 | |
| 3. | Bučková | Tatiana | TJ Strojár Malacky | 2014 | 43,6 | 2 | 2 | |
| 4. | Nguyen | Sofia | Judo Club Hlohovec | 2015 | 44,7 | 1 | 1 |
MU13-50: Mladší žiaci (2015-2014) do 50 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mlčo | Branislav | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2014 | 47,0 | 5 | 5 | |
| 2. | Rosenberg | Leo | Youth Training Academy | 2014 | 47,1 | 4 | 4 | |
| 2. | Blaho | Oliver | Youth Training Academy | 2015 | 48,1 | 1 | 3 | 4 |
| 4. | Tyhor | Dmytro | Judo Klub Trnava | 2014 | 50,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Zamborský | Šimon | Judo Klub Trnava | 2015 | 47,2 | 2 | 2 | |
| 6. | Ryšavý | Michal | ŠK Arkádia Galanta | 2015 | 46,2 | 1 | 1 |
FU13-52: Mladšie žiačky (2015-2014) do 52 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Feller | Kiss Hanga | Rába ETO Győr Judo | 2014 | 48,2 | 2 | 2 | |
| 1. | Horváth | Réka | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 49,8 | 1 | 1 | 2 |
| 1. | Galgóciová | Michaela | 1. Judo Club Pezinok | 2016 | 53,0 | 2 | 2 |
MU13-60: Mladší žiaci (2015-2014) do 60 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ďurkovič | Matúš | ŠK Arkádia Galanta | 2014 | 59,9 | 3 | 4 | 7 |
| 1. | Zsédenyi | Ádám | Rába ETO Győr Judo | 2015 | 54,2 | 2 | 5 | 7 |
| 1. | Moravec | Alex | 1. Judo Club Pezinok | 2014 | 60,0 | 4 | 3 | 7 |
| 4. | Roško | Michal | TJ Strojár Malacky | 2014 | 59,8 | 3 | 1 | 4 |
| 5. | Kováč | Matej | Judo Club Gallus Štúrovo | 2014 | 58,8 | 2 | 2 | |
| 5. | Jánošík | Leo | Youth Training Academy | 2014 | 58,0 | 2 | 2 | |
| 7. | Šimon | Jakub | Judo Klub Trnava | 2014 | 55,2 | 1 | 1 |
FU13-63: Mladšie žiačky (2015-2014) do 63 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nwachukwu | Chelsea Nelly | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2014 | 60,4 | 1 | 1 | 2 |
| 1. | Zavadanová | Lea | Judo Club Hlohovec | 2014 | 56,1 | 2 | 2 |
FU13+63: Mladšie žiačky (2015-2014) nad 63 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sekulová | Tereza | 1. Judo Club Pezinok | 2014 | 68,2 | 2 | 2 | |
| 2. | Kaptur | Polina | KLV | 2014 | 65,0 | 1 | 1 |
MU13-66: Mladší žiaci (2015-2014) do 66 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Páleník | Richard | 1. Judo Club Pezinok | 2015 | 62,0 | 5 | 3 | 8 |
| 2. | Šuhajík | Tomáš | Judo Club Hlohovec | 2015 | 63,3 | 2 | 2 | 4 |
| 3. | Bundziak | Vasyl | KLV | 2012 | 60,5 | 2 | 1 | 3 |
| 4. | Boroš | David | TN | 2015 | 65,8 | 1 | 1 |
MU13-73: Mladší žiaci (2015-2014) do 73 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nagy | Barnabás | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 67,0 | 3 | 3 | |
| 2. | Tóth-Ollé | Hunor | Koroncói Tutti Judo Klub | 2015 | 72,9 | 2 | 2 | |
| 3. | Szabó | Dávid | ŠK Arkádia Galanta | 2014 | 69,8 | 1 | 1 |
MU13+73: Mladší žiaci (2015-2014) nad 73 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horváth | Oliver | Judo Club Gallus Štúrovo | 2014 | 81,0 | 1 | 1 |
Starší žiaci (2013-2012)
MU15-38: Starší žiaci (2013-2012) do 38 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pula | András | Nicsi Judo Club Egyesület | 2013 | 35,0 | 2 | 2 |
MU15-42: Starší žiaci (2013-2012) do 42 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vujakovic | Dario | Judo Klub Trnava | 2013 | 39,9 | 3 | 4 | 7 |
| 2. | Markovič | Milan | Judo Club Gallus Štúrovo | 2013 | 41,0 | 2 | 3 | 5 |
| 3. | Rusnák | Rudolf | 1. Judo Club Pezinok | 2013 | 40,0 | 2 | 2 | |
| 3. | Mezzey | Timon | Ipon Judo Klub Bratislava | 2013 | 37,0 | 1 | 1 | 2 |
| 5. | Kopča | Filip | TJ Strojár Malacky | 2012 | 40,4 | 1 | 1 |
FU15-44: Staršie žiačky (2013-2012) do 44 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kováčová | Linda | Judo Club Gallus Štúrovo | 2013 | 43,9 | 3 | 2 | 5 |
| 2. | Chlapečková | Hana | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2013 | 43,0 | 1 | 1 | 2 |
| 2. | Werndorfer | Zsuzsanna | Nicsi Judo Club Egyesület | 2013 | 40,2 | 2 | 2 |
MU15-46: Starší žiaci (2013-2012) do 46 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Križán | Márk | Judo Club Gallus Štúrovo | 2012 | 42,5 | 4 | 2 | 6 |
| 2. | Kovács | Dávid | Koroncói Tutti Judo Klub | 2013 | 44,0 | 3 | 3 | |
| 3. | Lepáček | Lukáš | Youth Training Academy | 2013 | 42,1 | 2 | 2 | |
| 3. | Munka | Markus | Judo Club Hlohovec | 2012 | 44,0 | 1 | 1 | 2 |
MU15-50: Starší žiaci (2013-2012) do 50 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Oštádal | Franz | ŠK Arkádia Galanta | 2012 | 49,6 | 4 | 3 | 7 |
| 2. | Benedikovič | Matúš | Judo Klub Trnava | 2012 | 49,2 | 3 | 2 | 5 |
| 3. | Bisták | Viliam | Judo Club Hlohovec | 2012 | 50,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Detsyura | Bohdan | 1. Judo Club Pezinok | 2013 | 46,7 | 1 | 1 |
FU15-52: Staršie žiačky (2013-2012) do 52 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čiljaková | Diana | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2013 | 50,5 | 2 | 2 | |
| 1. | Németh | Izabella | Rába ETO Győr Judo | 2012 | 51,0 | 2 | 2 | |
| 1. | Pastvová | Ema | TJ Strojár Malacky | 2013 | 50,9 | 1 | 1 | 2 |
MU15-55: Starší žiaci (2013-2012) do 55 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lackovič | Lukáš | Judo Club Hlohovec | 2013 | 55,0 | 2 | 5 | 7 |
| 1. | Štreba | Martin | Youth Training Academy | 2013 | 54,5 | 3 | 4 | 7 |
| 3. | Vondena | Adam | TLV | 2013 | 50,4 | 1 | 3 | 4 |
| 4. | Zedníček | Timotej | TJ Strojár Malacky | 2013 | 51,2 | 1 | 2 | 3 |
| 5. | Matušňák | Marián | Judo Club Hlohovec | 2012 | 53,8 | 1 | 1 |
FU15-57: Staršie žiačky (2013-2012) do 57 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bilecova | Lucia | Youth Training Academy | 2012 | 53,8 | 3 | 3 | 6 |
| 2. | Mináriková | Sofia | Youth Training Academy | 2013 | 54,1 | 4 | 4 | |
| 3. | Zsédenyi | Nóra | Rába ETO Győr Judo | 2011 | 54,0 | 2 | 2 | |
| 4. | Kányai | Franciska | Judo Klub Kolárovo | 2013 | 53,3 | 1 | 1 | |
| 4. | Švecová | Ellen | Slávia STU Bratislava | 2013 | 54,9 | 1 | 1 |
FU15-63: Staršie žiačky (2013-2012) do 63 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Procházková | Petra | Youth Training Academy | 2013 | 56,0 | 2 | 2 | 4 |
| 2. | Maronová | Viktória | Judo Club AŠK - UCM Slávia Trnava | 2013 | 66,0 | 1 | 1 | 2 |
MU15-66: Starší žiaci (2013-2012) do 66 kg, chlapci
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valla | Oliver | Bojové športy a sebaobrana Rohožník | 2013 | 61,0 | 1 | 1 |
FU15-70: Staršie žiačky (2013-2012) do 70 kg, dievčatá
| Poradie | Priezvisko | Meno | Klub | Ročník | Váha | Body 1. kolo | Body 2. kolo | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gažová | Izabela | 1. Judo Club Pezinok | 2013 | 60,5 | 3 | 3 | |
| 2. | Rudinská | Elizabeth | TJ SOKOL Bratislava I Vinohrady | 2013 | 65,0 | 2 | 2 |
Počty
Celkový počet judistov: 400, celkový počet štartov: 571.
Najlepší pretekári v kategórii
Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 2 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.