Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

1. Judo Club Pezinok

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GajdošíkPatrik201620,5MU9-21336
1.OláhováMiriam201356,2FU13-57336
3.ŽilinčíkArtur201524,7MU11-27134
3.SekulováTereza201450,0FU11-50224
3.GonosMarko201625,0MU9-2744
3.ŠuttaMartin201633,4MU9-3444
7.MadiSamuel201726,4MU9-2733
7.MačekMichal201527,8MU11-3033
7.MadiováLujza201336,5FU13-38213
7.KokoškaDávid201339,2MU13-4033
7.GocníkováKatarína201525,0FU11-2733
12.JágrRichard201251,9MU13-5522
13.PalčíkMichal201630,6MU9-3411
13.JuricaLukas201059,1MU15-6011
13.UlickýNikolas201530,2MU11-3411
13.ŠpaňoSebastián201435,8MU11-3811
13.FischerFilip201544,1MU11-5011
17PretekárovBodov222850

1. Judo Club Trenčín

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.OndriškaTobias201623,5MU9-24437
2.ŠimoJakub201526,0MU11-27235
2.ChlebanováKristina201434,0FU11-38235
4.HabánekAndrej201252,0MU13-5544
5.TrgiňaAndrej201426,0MU11-2733
6.BlažejováKarolína201537,5FU11-3822
6.KišacMichal201062,0MU15-6322
6.PurdekMarko201724,4MU9-2722
6.GeletaMartin201722,0MU9-2222
6.FábryDaniel201329,0MU13-3022
11.PolašekTomáš201534,0MU11-3411
11PretekárovBodov201535

Bushi-Judo Kan Nové Zámky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ĎuricaMarcel201249,0MU13-50325
2.DecsiDamian201628,0MU9-3011
2.ParmaDominik201327,3MU13-3011
3PretekáriBodov347

Ipon Judo Klub Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BobokováBarbora201154,0FU15-5733
1.ŽákArtur201816,0MU7-20123
3.BožikRichard201430,0MU11-3022
3.GondováNina201051,2FU15-5722
3.KubalákováZuzana201246,9FU13-4822
6.KöszeghyMikuláš201627,4MU9-3011
6PretekárovBodov9413

Judo Asgard Piešťany

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.SivákOliver201330,0MU13-3044
2.GašparíkMarek201463,5MU11+6033
3.FolajtarováFilipa201526,0FU11-2722
3.WeinfurtSebastián201529,9MU11-3022
3.VatolíkováLívia201333,5FU13-3422
6.VatolíkVratko201432,0MU11-3411
6.FolajtarováKatarina201336,0FU13-3611
6.MagoGoran201349,5MU13-5011
8PretekárovBodov01616

Judo Club AŠK SláviaTrnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠajtlavaŠimon201528,4MU11-30448
2.HusákDarius201348,0MU13-48426
3.SzaboTimon201643,0MU9-46325
3.ValošekJakub201426,2MU11-27415
3.ChatrnuchMax201438,3MU11-42325
6.ŠtudencováLea201528,7FU11-30224
6.MlčoBranislav201437,0MU11-38224
6.ZrníkHenrik201541,3MU11-42224
6.LukáčDenis201332,3MU13-34314
6.MalachovecMax201529,7MU11-3044
11.KubatkaAdam201524,2MU11-27123
11.MlčoJuraj201432,9MU11-34213
11.GajarskýJuraj201441,3MU11-42213
11.KadlečíkMatúš201337,2MU13-3833
11.SzőllősyMatúš201241,2MU13-4233
16.EnksukhEnkh-Orchlon201729,3MU9-30112
16.HyžnýEliáš201521,5MU11-24112
16.ChlapečkováHana201332,0FU13-32112
16.ČerevkaŠimon201234,0MU13-3422
16.ViskupičMarián201337,5MU13-38112
16.GrznárováNina201351,4FU13-55112
16.ChlapečekJakub201526,2MU11-2722
16.MikulováTimea201068,7FU15-7322
24.MrvaFilip201639,2MU9-4211
24.HalanLuka201527,0MU11-2711
24.ChlapečkaJakub201526,0MU11-2711
24.HunčárViliam201528,6MU11-3011
24.MalovecMatias201440,3MU11-4211
24.ŠtefankaJakub201333,5MU13-3411
24.GažoŠimon201237,5MU13-3811
24.LužákMaxim201249,6MU13-5011
24.ObecajčíkováDiana201269,5FU13-6311
24.KloknerKevin201390,6MU13+6611
24.MalachovecSebastián201728,2MU9-3011
24.KollárMarek201533,0MU11-3411
24.HečkováSara201145,0FU15-4611
36PretekárovBodov553893

Judo Club Gallus

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VinczeNikolas201439,0MU11-42336
2.IzsákTomáš201723,9MU9-24235
2.PanevMatej201523,8MU11-24235
2.NagyováViktória201523,4FU11-24325
5.BernáthAdam Alexander201746,0MU9-46134
5.KováčováLinda201333,4FU13-34314
7.KováčMatej201443,0MU11-46213
7.CsonkaCsenge Lily201245,1FU13-4433
7.FacskóLisbet201354,8FU13-57213
10.BaráthKevin201526,0MU11-2722
10.MegyesováZaira201528,8FU11-30112
11PretekárovBodov241842

Judo Club Hlohovec

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.SimsKai201628,7MU9-30448
2.KulíkGabriel201732,0MU9-34347
3.DynnikovAlexej201347,1MU13-48426
3.RehákTobias201171,4MU15-73336
5.DanovičLukáš201345,7MU13-46325
5.ZáhorováNina201821,6FU7-22235
7.StrapkoLukáš201632,6MU9-34224
7.WinklrerováVivien201623,3FU9-24314
7.PlichtaPeter201536,0MU11-38134
7.ŠtrbaMarko201145,4MU15-46224
11.GažkoMichal201631,7MU9-34213
11.KovačikAdrián201640,2MU9-42213
11.EšmírTadeáš201052,8MU15-5533
11.MichalRožnák201821,0MU7-24123
15.MinarovičBruno2010106,8MU15+73112
16.PetrovičTadeáš201825,7MU7-2711
16PretekárovBodov363268

Judo Klub Kolárovo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.KurucJozef201242,0MU13-42538
2.SzuriMárton201524,5MU11-27347
2.RiečičiarAdam201531,3MU11-34437
2.RiečičiarMartin201339,8MU13-40527
5.AngyalDominika201535,0FU11-38325
6.GogaladzeDavid201728,0MU9-30134
6.BorvákMárton201623,5MU9-24224
6.NavratilGergő201720,5MU9-21224
6.SusikBence201270,0MU13+66224
10.VidaFruzsina201625,8FU9-27213
10.TummaÁdám201630,5MU9-34123
10.SmailovaDarina201721,8FU9-21213
10.SzulcsányiOlivér201424,4MU11-27213
10.TóthMárk201427,7MU11-30213
10.GromerováDiana201328,0FU13-3233
10.KányaiFranciska201344,0FU13-44213
10.RiečičiarRichard201823,2MU7-24213
18.SzabóLaura201426,0FU11-2722
18.UttoDaniel201242,0MU13-4222
18.NavrátilLiza201531,0FU11-3422
18.MolnárÁdám201531,0MU11-3422
18.DobaiLilianna201242,3FU13-4422
23.ŠoltészTomáš201725,0MU9-2711
23.TóthBence István201544,0MU11-4611
23.AngyalZoltán201249,0MU13-5011
23.SmailovAlexander201718,0MU9-1911
23.BenkóczkyDenis201526,0MU11-2711
23.CsicsóKristóf201144,0MU15-4611
28PretekárovBodov504090

Judo Klub Levice Slovensko

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.VetorPatrik201626,0MU9-27448
2.MolnárLeonard201330,0MU13-30437
3.FraněkLukáš201622,0MU9-22336
3.SirotaSamuel201532,6MU11-34426
5.MasarykFilip201629,5MU9-30235
6.VetorMarco201336,4MU13-38224
7.FabianMatúš201723,8MU9-24213
7.LiptákJakub201720,8MU9-21123
7.SvetlanskýTomáš201538,0MU11-38213
7.ŠafrankoOliver201334,0MU13-34213
7.ĎurčinkaMarek201247,7MU13-4833
12.PalkovičMatias201629,5MU9-3022
12.TurčanMatej201341,5MU13-42112
12.AdamkovičDamian201344,5MU13-46112
12.ĎurčinkaMartin201626,2MU9-2722
12.NemcováMiriam Nikol201741,1FU9-4222
12.CvangaJakub201620,8MU9-2122
18.SádovskýMaxim201430,0MU11-3011
18.NagyLukáš201436,0MU11-3811
18.TökölyRichard201062,0MU15-6311
18.KašiarFilip201734,7MU9-3811
18.SlovíkFilip201429,0MU11-3011
18.FabianJakub201438,8MU11-4211
18.RapkoRichard201438,5MU11-4211
18.BezákAdam201557,5MU11+6011
25PretekárovBodov333871

Judo Klub Patrónka Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.MichaličkaBenedikt201626,5MU9-2744
1.MichaličkaRastislav201626,1MU9-2744
1.ReinhardtDavid201530,3MU11-3444
1.DolnákMartin201437,6MU11-3844
5.HrabinaJuraj201721,9MU9-2233
5.HrabinováHana201528,5FU11-3033
5.VachoPeter201430,0MU11-3033
5.ŇarjašTobias201532,1MU11-3433
5.KostelníkPeter201543,5MU11-4633
5.SýkorováEva201343,9FU13-4433
11.BončoViktor201435,0MU11-3822
11.JerotijevičNikolaj201333,5MU13-3422
11.VinczeováEma201336,5FU13-3822
11.SlávikováMichaela201141,9FU15-4422
11.KoňanováDaniela Terézia201144,4FU15-4622
16.KostelníkMichal201632,7MU9-3411
16.JankovičTiffany201428,6FU11-3011
16.SivýDušan201340,0MU13-4011
16.KrajčírováDiana201247,6FU13-4811
16.VachováVeronika201142,8FU15-4411
16.KrajčírMiroslav201070,4MU15-7311
21PretekárovBodov05050

Judo Klub Rohožník

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ČiljakováDiana201332,9FU13-34437
2.DinušDavid201526,5MU11-27426
3.HunákováAlžbeta201330,9FU13-32224
4.DinušováMatilda201335,5FU13-36123
4.SmejaDominik201722,9MU9-2333
4.ProkopovychAnna201718,6FU9-1933
4.ProkopovychOstap201426,3MU11-2733
8.ŠubínováEma201622,4FU9-2422
8.JančovičováTamara201721,0FU9-2122
8.PoliakIvan201136,7MU15-3822
11.SušilováNina201338,3FU13-4411
11.ProkopovychDavyd201719,8MU9-2111
11.OrgoňováEliška201522,3FU11-2411
11.SlávikSebastián201553,3MU11-5511
11.PoliakTomáš201136,7MU15-3811
11.ŠubínMatej201819,8MU7-2011
11.SlávikováMichaela201820,8FU7-2211
17PretekárovBodov123042

Judo Klub Trnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PetreVan Miro201426,8MU11-27448
2.BátoSamuel201347,0MU13-48336
3.BukovanováSlávka201629,2FU9-27235
4.ZajičkováKlára201719,8FU9-2044
4.BachratáAdela201337,0FU13-3844
4.ŠimurdaPeter201820,0MU7-2044
7.ZelenákAdam201736,0MU9-3833
7.BukovanRastislav201819,0MU7-2033
9.BenedikovičMatúš201238,4MU13-4022
9.BeloAlexej201738,0MU9-3822
9.VavrinčíkováMargaréta201719,0FU9-1922
9.ZajíčekMatej201428,3MU11-3022
9.LenhartDamián201340,0MU13-4022
9.ZelenákováEma201355,0FU13-5722
9.SegečPeter201819,0MU7-2022
16.BukovanOndrej201437,8MU11-3811
16.VujakovicDario201332,0MU13-3411
16.BernátOliver201830,9MU9-3411
16.IhászováBarbora201918,0FU7-2011
19PretekárovBodov134255

Judo-Club TJ Strojár Malacky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ZajacOliver201826,0MU7-27325
1.ValachTeodor201629,5MU9-30325
1.HavlíkováNela201719,3FU9-20325
4.BrichtaLeo Teodor201626,5MU9-27134
4.MatlovičStanislav201622,0MU9-22224
4.ZajacDamián201527,3MU11-30224
4.KovárFilip201235,5MU13-36224
4.HorváthMatúš Ben201355,8MU13-60224
4.ŠefčíkováAnita201063,0FU15-66224
10.KovárAdam201524,3MU11-2733
10.BrichtaDamián201525,4MU11-27213
10.VallaOliver201346,0MU13-48213
10.NovotováLaura201070,6FU15-73213
10.BláhaMartin201630,1MU9-3433
15.BalaščákováMichaela201637,1FU9-4222
15.PírViktor201720,5MU9-21112
15.HavlíkováNina201720,4FU9-20112
15.HavlíkováEma201532,6FU11-34112
15.ŠimunaMatúš201054,0MU15-5522
15.SamkováLara201147,0FU15-52112
15.ChrenkoTomáš200966,5MU15-7322
22.LančaričováLaura201539,0FU11-4211
22.HoľkoOndrej201452,4MU11-5511
22.OrgoňLibor201239,5MU13-4011
24PretekárovBodov413071

Kodokan Judo Slovakia

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.GronychováEla201424,7FU11-27448
2.TonhauserMatej201724,1MU9-27336
3.PiscaAdam201439,4MU11-42325
4.TománekPeter201522,0MU11-24224
4.NoskoSebastian201425,9MU11-2744
6.SládekJán201625,8MU9-27213
6.TonhauserJakub201722,9MU9-23213
6.ŠebejOliver201526,8MU11-2733
6.TonhauserováZuzka201527,8FU11-3033
6.ŠebejováDianka201819,6FU7-2033
6.SolčanskýMartin201724,1MU9-2733
6.GašparovičováMia201619,7FU9-2033
6.SolčanskáHana201530,2FU11-3033
6.ŠajdákRebeka201817,6FU7-2033
15.NovákováLenka201619,0FU9-1922
16.PorkertFrantišek201720,8MU9-2111
16PretekárovBodov273057

Koroncói Tutti Judo Klub

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.BendesDominik201533,4MU11-3444
2.SzalayNimród201625,7MU9-2733
2.NagyBálint201731,8MU9-3433
2.NagyBarnabás201547,9MU11-5033
2.MarkóLilla201064,8FU15-6633
6.Tóth-OlléHunor201556,0MU11+6022
7.KovácsVillő201426,0FU11-2711
7.ÉlesZsuzsanna201436,0FU11-3811
8PretekárovBodov02020

Leányvári Judo SE

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PataiDávid201068,7MU15-7344
2.BandiRéka201532,7FU11-3433
2.BoldizsárGábor201333,7MU13-3433
2.BataKendra201234,7FU13-3633
2.HargitaBenedek201052,6MU15-5533
6.BataDániel201433,5MU11-3422
6.SaxNorina201338,5FU13-4022
6.BorosDániel201264,5MU13-6622
6.BoldizsárTamara201050,2FU15-5222
6.RáczBenedek201066,2MU15-7322
11.BorosFruzsina201449,2FU11-5011
11.TófalviMiranda201238,9FU13-4011
11.TóthBarnabás201274,8MU13+6611
11.BataDávid201054,3MU15-5511
14PretekárovBodov03030

Oroszlányi Judo Club

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.FöldesDorka201434,0FU11-3444
1.TakácsKristóf201341,0MU13-4244
1.FöldesLilien201254,0FU13-5744
4.PéliCsenge201429,5MU11-3033
4.TakácsSzabolcs201231,5MU13-3433
4.KontraMercédesz201338,0FU13-3833
4.VargaBenjámin201339,5MU13-4033
4.SzmilekPál201349,2MU13-5033
9.NickAnna201350,4FU13-5522
9PretekárovBodov02929

Rába ETO Győr Judo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.RammerDániel201338,6MU13-40437
2.SzabóBendegúz201640,0MU9-42426
2.KissBálint201620,7MU9-21336
2.ÓváryÁron201541,8MU11-42336
2.ZsédenyiÁdám201542,0MU11-42246
6.KissKornél201444,0MU11-46325
6.PappBenjamin201359,9MU13-60235
8.KutichLéna Róza201621,0FU9-21134
8.RáczKata201542,0FU11-42224
8.SalamonMilán201426,0MU11-2744
11.KadlerZoé201625,0FU9-2733
11.KeresztesLéna201626,0FU9-27123
11.NagyLevente201530,0MU11-3033
11.RáczGergő201347,7MU13-48213
11.VirágErik201527,0MU11-2733
16.FellerKiss Róza201633,6FU9-38112
16.RozsnyaiLilla201639,5FU9-42112
16.JuhászDávid201532,0MU11-3422
16.LakiMárton201435,0MU11-3822
16.VasadiPéter201540,5MU11-42112
16.NémethKristóf201060,4MU15-6022
16.KuruczBarnabás201529,3MU11-3022
23.PénzesCsenge201627,0FU9-3011
23.AndrékaBence201348,0MU13-4811
23.MarcaliVilmos201160,5MU15-6011
23.KuruczLevi201529,0MU11-3011
26PretekárovBodov454186

Rákosmenti SE

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.LandgrenIngrid201427,0FU11-2711
1.KuruczKornél201046,0MU15-4611
1.SzabóZsolt201155,0MU15-5511
1.KocsevArnold201169,0MU15-7311
4PretekáriBody404

Slávia STU Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.ŠebestRichard201633,9MU9-34336
2.PhutkaradzeAlexander201626,1MU9-27235
3.SečkárWiliam201722,1MU9-2344
3.PhutkaradzeRevaz201431,0MU11-34134
3.VargaMaxim201630,6MU9-3444
6.BalážViliam201626,6MU9-2733
6.MitasAdam201525,8MU11-27123
6.ZakuciaLucas201628,3MU9-3033
6.SlukaMichal201621,0MU9-2133
10.KelecsényiováGalina201539,4FU11-42112
10.MitasTimotej201355,7MU13-60112
10.KelecsényiováMilina201264,1FU15-66112
10.TerhesiuOskar201728,0MU9-3022
10.MolnárováLinda201735,1FU9-3822
10.KlučkaJuraj201623,2MU9-2322
16.SchwarzPatrik201721,3MU9-2211
16.JurkovičĽuboš201626,4MU9-2711
16.ViktorínDamián201725,4MU9-2711
16.VidaFilip201643,5MU9-4611
16.DomonkosMarko201621,5MU9-2211
20PretekárovBodov183452

ŠK Arkádia Galanta

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.StrýčekGregor201342,0MU13-42426
2.ŠafárikMatej201554,6MU11-55325
2.BachratýDominik201064,2MU15-7355
4.BachratýDaniel201624,6MU9-27123
4.LevanskýHenrich201432,6MU11-3433
4.ZsilleFrederik201527,9MU11-3033
4.LevanskýHenrich201434,8MU11-3833
4.RosenbergLeo201439,9MU11-4233
9.VáclavŠimon201627,0MU9-2722
9.ŠafárikováDorota201921,9FU7-2222
11.VálkyDaniel201724,9MU9-2711
11.OštádalFranz201235,5MU13-3611
12PretekárovBodov132437

TJ Sokol Vinohrady Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.PonomarenkoRuslan201535,0MU11-38448
2.MikeladzeLomin201724,5MU9-2744
2.OnyschenkoYelysei201244,2MU13-4644
4.PonomarenkoRoman201249,0MU13-5033
4.KasalováSabína201723,3FU9-2433
4.MolnárArtur201524,0MU11-2733
4.MikeladzeDavit201434,4MU11-3833
4.MikeladzeMikaeli201243,5MU13-4633
4.MišíkMaxim201046,0MU15-4633
10.KudličkaMarek201631,7MU9-3422
10.BotsanaVarvara201530,0FU11-3022
10.YurchenkoMakar201534,6MU11-3822
10.KrútilMichal201441,6MU11-4222
10.HudekLeonard201233,6MU13-3422
15.KrútilRoman201723,5MU9-2411
15.BalúchMichal201530,0MU11-3011
16PretekárovBodov73946

YTA Trnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Spolu
1.JeškoOndrej201249,5MU13-505510
2.BelicaTomáš201247,0MU13-48549
3.VýbošťokAdam201627,7MU9-30347
3.HorníkŠimon201523,2MU11-24347
3.MišoAlexander201427,1MU11-30437
6.ChausMichael201438,6MU11-42336
6.ChynoranskýRadovan201335,5MU13-36336
6.ŠkorvagaOndrej201348,5MU13-50246
9.VišňovskýRoman201628,5MU9-30325
9.SzollosyDominik201525,7MU11-27325
9.ČahojRichard201531,3MU11-34325
9.SrnákPatrik201547,8MU11-50325
13.BalážIvan201624,2MU9-27314
13.ArpášAndreas201726,8MU9-27224
13.PalečkaOliver201722,0MU9-22314
13.HrdličkaMattes201152,0MU15-55224
13.ObložinskýAndrej201353,3MU13-55314
18.HolečekJaroslav201723,7MU9-24123
18.AngelovAlex201332,9MU13-3433
18.DobrotkaMatej201433,5MU11-3433
21.HanzlíkOndrej201526,0MU11-27112
21.LiptákOskar201625,6MU9-2722
23.KolmanMarek201719,8MU9-2011
23.MalecMatúš201241,8MU13-4211
23.MeravýMarko201534,2MU11-3811
23.SelnekovičMatej201260,5MU13-6611
26PretekárovBodov6055115

Počet klubov

Celkový počet klubov: 24.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 2 kôl, budú ocenení pohárom.