Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

1. Judo Club Pezinok

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajdošíkPatrik201620,6MU9-203328
1.ŠuttaMartin201633,4MU9-34448
3.MačekMichal201527,8MU11-30347
3.GonosMarko201625,1MU9-27437
5.ŽilinčíkArtur201524,7MU11-271326
5.OláhováMiriam201356,2FU13-57336
7.SekulováTereza201450,0FU11-50224
7.SivákOliver201330,0MU13-3044
9.MadiSamuel201726,4MU9-2733
9.MadiováLujza201336,5FU13-38213
9.KokoškaDávid201339,2MU13-4033
9.GocníkováKatarína201525,0FU11-2733
9.ŠpaňoSebastián201435,8MU11-38123
14.VatolíkováLívia201333,5FU13-3422
14.JágrRichard201251,9MU13-5522
16.PalčíkMichal201630,6MU9-3411
16.JuricaLukas201059,1MU15-6011
16.UlickýNikolas201530,2MU11-3411
16.FischerFilip201544,1MU11-5011
19PretekárovBodov22341773

1. Judo Club Trenčín

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OndriškaTobias201623,5MU9-2443411
2.HabánekAndrej201253,5MU13-55437
3.ŠimoJakub201526,0MU11-27235
3.ChlebanováKristina201434,0FU11-38235
5.BlažejováKarolína201537,5FU11-42224
5.KišacMichal201064,0MU15-66224
7.TrgiňaAndrej201426,0MU11-2733
7.GeletaMartin201722,0MU9-22213
9.PurdekMarko201724,4MU9-2722
9.FábryDaniel201329,0MU13-3022
11.PolašekTomáš201534,0MU11-3411
11PretekárovBodov20151247

Bushi-Judo Kan Nové Zámky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ĎuricaMarcel201249,0MU13-50325
2.DecsiDamian201628,0MU9-3011
2.ParmaDominik201327,3MU13-3011
3PretekáriBodov3407

Ipon Judo Klub Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GondováNina201050,3FU15-52246
2.ŽákArtur201816,0MU7-201225
3.KubalákováZuzana201246,9FU13-48224
4.BobokováBarbora201154,0FU15-5733
5.BožikRichard201430,0MU11-3022
5.ČičákDávid201246,0MU13-4622
5.ČičákMatej201247,5MU13-4822
8.KöszeghyMikuláš201627,4MU9-3011
8PretekárovBodov941225

Judo Asgard Piešťany

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GašparíkMarek201463,5MU11+6033
2.FolajtarováFilipa201526,0FU11-2722
2.WeinfurtSebastián201529,9MU11-3022
4.VatolíkVratko201432,0MU11-3411
4.FolajtarováKatarina201336,0FU13-3611
4.MagoGoran201349,5MU13-5011
6PretekárovBodov010010

Judo Club AŠK SláviaTrnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠajtlavaŠimon201529,0MU11-3044513
2.ChatrnuchMax201441,0MU11-423238
2.HusákDarius201349,0MU13-504228
4.KubatkaAdam201524,0MU11-271247
4.ŠtudencováLea201530,0FU11-302237
4.GajarskýJuraj201440,9MU11-422147
4.ZrníkHenrik201541,0MU11-422237
8.SzaboTimon201644,0MU9-463216
8.MlčoBranislav201438,0MU11-382226
8.ViskupičMarián201337,0MU13-381146
11.HyžnýEliáš201522,0MU11-241135
11.ValošekJakub201426,2MU11-27415
11.LukáčDenis201334,0MU13-343115
11.GažoŠimon201239,5MU13-40145
11.ChlapečekJakub201526,0MU11-27235
11.MikulováTimea201071,0FU15+63235
17.MrvaFilip201641,0MU9-42134
17.MlčoJuraj201433,0MU11-342114
17.ChlapečkováHana201331,5FU13-341124
17.LužákMaxim201249,9MU13-50134
17.MalachovecMax201529,7MU11-3044
17.KollárMarek201533,0MU11-34134
17.HečkováSara201145,0FU15-46134
17.KloknerTomáš201431,0MU11-3444
25.EnksukhEnkh-Orchlon201729,0MU9-301113
25.HunčárViliam201530,0MU11-30123
25.KadlečíkMatúš201337,2MU13-3833
25.SzőllősyMatúš201241,2MU13-4233
25.GrznárováNina201354,0FU13-551113
25.BarbírikFilip201429,0MU11-3033
25.HalanLuca201528,0MU11-3033
32.MalovecMatias201443,0MU11-46112
32.ČerevkaŠimon201234,0MU13-3422
32.JajaSemi201624,0MU9-2422
32.NovotnýOskar201626,7MU9-2722
32.ŠurjakMatúš201626,0MU9-2722
32.HolčíkHugo201725,0MU9-2722
32.MiklovičTomáš201633,0MU9-3422
32.MajchrakRichard201721,0MU9-2122
32.ValkoMartin201723,0MU9-2322
32.PankratovNazar201431,0MU11-3422
32.MichalecPatrik201329,7MU13-3422
43.ChlapečkaJakub201526,0MU11-2711
43.HalanLuka201527,0MU11-2711
43.ŠtefankaJakub201333,5MU13-3411
43.ObecajčíkováDiana201269,5FU13-6311
43.KloknerKevin201390,6MU13+6611
43.MalachovecSebastián201728,2MU9-3011
43.ŠulkoAdam201721,0MU9-2111
43.BarbírikJakub201622,0MU9-2211
43.MichalcováKarin201719,0FU9-2011
43.PetrovičNathan201537,0MU11-3811
43.MlezivaSebastian201439,0MU11-4211
43.ŠedivaMatej201251,7MU13-5011
54PretekárovBodov553899192

Judo Club Gallus

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NagyováViktória201523,5FU11-273249
2.VinczeNikolas201439,7MU11-423328
3.KováčováLinda201334,3FU13-343137
4.PanevMatej201524,5MU11-272316
4.BaráthKevin201526,0MU11-27246
6.IzsákTomáš201723,9MU9-24235
7.BernáthAdam Alexander201746,0MU9-46134
7.CsonkaCsenge Lily201246,8FU13-48314
9.KováčMatej201443,0MU11-46213
9.FacskóLisbet201354,8FU13-57213
11.MegyesováZaira201528,8FU11-30112
11PretekárovBodov24181557

Judo Club Hlohovec

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SimsKai201628,4MU9-3044513
2.KulíkGabriel201732,2MU9-3434512
3.RehákTobias201170,7MU15-733328
4.PlichtaPeter201537,1MU11-381337
4.DynnikovAlexej201346,8MU13-484217
4.ŠtrbaMarko201146,7MU15-502237
4.ZáhorováNina201822,2FU7-242327
8.GažkoMichal201631,3MU9-342136
8.WinklrerováVivien201622,4FU9-243126
8.EšmírTadeáš201053,7MU15-60336
11.KovačikAdrián201641,0MU9-422125
11.DanovičLukáš201345,7MU13-46325
11.MichalRožnák201821,5MU7-241225
14.StrapkoLukáš201632,6MU9-34224
15.MinarovičBruno2010106,8MU15+73112
16.PetrovičTadeáš201825,7MU7-2711
16.LackovičLukáš201339,6MU13-4011
17PretekárovBodov363234102

Judo Club ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠotaNorbert201434,2MU11-3844
2.ŠenkárováKlára201730,2FU9-3433
2.VaňkováTereza201524,2FU11-2733
4.BeňoNiroslav201628,3MU9-3022
4.MikušMaxim201628,2MU9-3022
4.VaněkMartin201721,3MU9-2222
4.ViduraLucas201450,1MU11-6022
4.HrtankováLucia201818,8FU7-2022
9.RaffajPeter201520,8MU11-2411
9PretekárovBodov002121

Judo Klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MikulovaAlexandra201641,8FU9-4211
1PretekárBod0011

Judo Klub Kolárovo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RiečičiarAdam201532,0MU11-3443512
2.SzuriMárton201525,0MU11-2734310
3.RiečičiarMartin201340,9MU13-425229
4.KurucJozef201242,0MU13-42538
5.GogaladzeDavid201727,6MU9-301337
5.BorvákMárton201624,0MU9-242237
7.NavratilGergő201722,0MU9-222226
8.VidaFruzsina201626,0FU9-272125
8.AngyalDominika201535,0FU11-38325
10.SmailovaDarina201721,9FU9-212114
10.SusikBence201270,0MU13+66224
10.RiečičiarRichard201824,1MU7-272114
10.MolnárÁdám201533,0MU11-34224
14.TummaÁdám201630,5MU9-34123
14.SzulcsányiOlivér201424,4MU11-27213
14.SzabóLaura201427,0FU11-27213
14.TóthMárk201427,7MU11-30213
14.GromerováDiana201328,0FU13-3233
14.KányaiFranciska201344,0FU13-44213
20.TóthBence István201550,0MU11-50112
20.UttoDaniel201242,0MU13-4222
20.SmailovAlexander201718,5MU9-20112
20.NavrátilLiza201531,0FU11-3422
20.DobaiLilianna201242,3FU13-4422
25.ŠoltészTomáš201725,0MU9-2711
25.AngyalZoltán201249,0MU13-5011
25.BenkóczkyDenis201526,0MU11-2711
25.CsicsóKristóf201144,0MU15-4611
28PretekárovBodov504027117

Judo Klub Levice Slovensko

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VetorPatrik201626,2MU9-2744412
2.MolnárLeonard201330,0MU13-3443411
3.FraněkLukáš201622,0MU9-2233410
4.MasarykFilip201630,0MU9-302349
5.SirotaSamuel201532,6MU11-34426
5.ŠafrankoOliver201334,5MU13-382136
5.ĎurčinkaMarek201247,7MU13-48336
8.AdamkovičDamian201344,5MU13-461135
8.CvangaJakub201620,8MU9-21235
8.MasarykSamuel201631,1MU9-3455
11.LiptákJakub201720,8MU9-211214
11.SvetlanskýTomáš201538,0MU11-382114
11.NagyLukáš201439,0MU11-42134
11.VetorMarco201336,4MU13-38224
11.NemcováMiriam Nikol201741,5FU9-42224
11.PiršelBálint201725,0MU9-2744
11.CiriakDamian201433,8MU11-3444
18.FabianMatúš201723,8MU9-24213
18.TurčanMatej201341,7MU13-421113
18.ĎurčinkaMartin201628,2MU9-30213
18.RapkoRichard201438,5MU11-42123
22.PalkovičMatias201629,5MU9-3022
22.SádovskýMaxim201430,0MU11-30112
22.TökölyRichard201063,8MU15-66112
22.KašiarFilip201734,7MU9-38112
22.BezákAdam201557,5MU11+60112
22.WeigtNicolas201434,2MU11-3822
28.SlovíkFilip201429,0MU11-3011
28.FabianJakub201438,8MU11-4211
28.WeigtLaura201628,0FU9-3011
28.PokorackýOliver201432,0MU11-3411
28.MorozMarko201334,8MU13-3811
32PretekárovBodov333861132

Judo Klub Patrónka Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MichaličkaBenedikt201627,0MU9-27437
1.VachoPeter201430,0MU11-30347
3.MichaličkaRastislav201626,5MU9-27426
3.HrabinaJuraj201721,9MU9-22336
5.HrabinováHana201528,5FU11-30325
6.ReinhardtDavid201530,3MU11-3444
6.DolnákMartin201437,6MU11-3844
6.SlávikováMichaela201141,9FU15-42224
6.VachováVeronika201142,0FU15-42134
6.KoňanováDaniela Terézia201144,4FU15-46224
11.ŇarjašTobias201532,1MU11-3433
11.KostelníkPeter201543,5MU11-4633
11.SýkorováEva201343,9FU13-4433
14.JankovičTiffany201428,6FU11-30112
14.BončoViktor201435,0MU11-3822
14.JerotijevičNikolaj201333,5MU13-3422
14.VinczeováEma201336,5FU13-3822
18.KostelníkMichal201632,7MU9-3411
18.SivýDušan201340,0MU13-4011
18.KrajčírováDiana201247,6FU13-4811
18.KrajčírMiroslav201070,4MU15-7311
21PretekárovBodov0502272

Judo Klub Rohožník

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČiljakováDiana201333,7FU13-344318
2.DinušDavid201527,2MU11-304217
3.HunákováAlžbeta201330,9FU13-32224
3.PoliakIvan201137,5MU15-40224
5.DinušováMatilda201335,5FU13-36123
5.SmejaDominik201722,9MU9-2333
5.ProkopovychAnna201718,6FU9-1933
5.ProkopovychOstap201426,3MU11-2733
9.ŠubínováEma201622,4FU9-2422
9.JančovičováTamara201721,0FU9-2122
9.PoliakTomáš201137,9MU15-40112
9.GogaLukáš201519,8MU11-2422
9.PetrášMichal201443,3MU11-4622
14.SušilováNina201338,3FU13-4411
14.ProkopovychDavyd201719,8MU9-2111
14.OrgoňováEliška201522,3FU11-2411
14.SlávikSebastián201553,3MU11-5511
14.ŠubínMatej201819,8MU7-2011
14.SlávikováMichaela201820,8FU7-2211
19PretekárovBodov1230951

Judo Klub Trnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PetreVan Miro201427,6MU11-3044412
2.BukovanováSlávka201630,8FU9-342349
3.ZajičkováKlára201720,8FU9-21448
4.BátoSamuel201347,0MU13-48336
4.ŠimurdaPeter201818,6MU7-20426
4.BukovanRastislav201818,0MU7-20336
7.ZajíčekMatej201428,7MU11-30235
7.LenhartDamián201341,0MU13-42235
9.VavrinčíkováMargaréta201719,0FU9-20224
9.BachratáAdela201337,0FU13-3844
11.BernátOliver201830,8MU7-38123
11.ZelenákAdam201736,0MU9-3833
11.BeloAlexej201738,9MU9-42213
14.BukovanOndrej201439,0MU11-42112
14.BenedikovičMatúš201238,4MU13-4022
14.ZelenákováEma201355,0FU13-5722
14.IhászováBarbora201918,2FU7-20112
14.SegečPeter201819,0MU7-2022
14.MigraMichal201645,5MU9-4622
14.MasárováKatarína201425,4FU11-2722
21.VujakovicDario201332,0MU13-3411
21PretekárovBodov13423489

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JanušováOlívia201622,1FU9-2411
1.RolkoPeter201723,9MU9-2411
2PretekáriBody0022

Judo Trebišov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BalogovaOlivia201626,0FU9-2744
1.ŠkvarkovskaMirka201428,0FU11-3044
3.ŠkvarkovskyMatuš201622,0MU9-2233
4.ŠkvarkovskaMartina201240,0FU13-4622
5.BabjákMartin201455,0MU11-6011
5PretekárovBodov001414

Judo-Club TJ Strojár Malacky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ValachTeodor201630,2MU9-343249
2.BrichtaLeo Teodor201626,2MU9-271348
3.ZajacOliver201827,0MU7-273227
4.ZajacDamián201528,3MU11-302226
4.HorváthMatúš Ben201356,0MU13-552226
4.ŠefčíkováAnita201062,7FU15+632226
4.BláhaMartin201631,3MU9-34336
8.HavlíkováNela201719,3FU9-20325
8.KovárAdam201525,3MU11-27325
10.MatlovičStanislav201622,0MU9-22224
10.KovárFilip201235,5MU13-36224
10.VallaOliver201346,0MU13-462114
10.NovotováLaura201070,7FU15+632114
10.ŠimunaMatúš201056,1MU15-60224
15.BrichtaDamián201525,4MU11-27213
15.SamkováLara201148,0FU15-521113
15.ChrenkoTomáš200971,0MU15-73213
15.OrgoňLibor201240,0MU13-40123
19.BalaščákováMichaela201637,1FU9-4222
19.PírViktor201720,5MU9-21112
19.HavlíkováNina201720,4FU9-20112
19.HavlíkováEma201532,6FU11-34112
19.LančaričováLaura201540,2FU11-42112
19.PellerováOlívia201151,4FU15-5222
25.HoľkoOndrej201452,4MU11-5511
25PretekárovBodov413032103

JUTI Judo Club Budapest

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzabóLevente201338,5MU13-4033
2.BányaiVince201343,5MU13-4422
2PretekáriBodov0055

Kodokan Judo Slovakia

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GronychováEla201424,7FU11-2744513
2.TonhauserMatej201724,4MU9-273339
2.TománekPeter201521,9MU11-242259
4.TonhauserováZuzka201528,8FU11-30358
5.ŠebejOliver201529,0MU11-30347
5.PiscaAdam201440,0MU11-423227
7.SládekJán201626,4MU9-272136
7.ŠajdákRebeka201818,4FU7-20336
9.NovákováLenka201620,7FU9-21235
10.TonhauserJakub201723,0MU9-232114
10.PorkertFrantišek201720,8MU9-21134
10.NoskoSebastian201425,9MU11-2744
13.ŠebejováDianka201819,6FU7-2033
13.SolčanskýMartin201724,1MU9-2733
13.GašparovičováMia201619,7FU9-2033
13.SolčanskáHana201530,2FU11-3033
17.KováčSamuel201721,0MU9-2122
18.MichalkoJerguš201726,2MU9-2711
18.KubovováNatália201345,0FU13-4611
18.RoziakováAlžbeta201038,0FU15-4211
18.MichalkováEma201145,6FU15-4611
18.GronychEugen202016,9MU7-2011
18.TrubačMatias201818,5MU7-2011
18.UrbanFilip201823,4MU7-2411
24PretekárovBodov273046103

Koroncói Tutti Judo Klub

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BendesDominik201533,4MU11-3444
2.SzalayNimród201625,7MU9-2733
2.NagyBálint201731,8MU9-3433
2.NagyBarnabás201547,9MU11-5033
2.MarkóLilla201064,8FU15-6633
6.Tóth-OlléHunor201556,0MU11+6022
7.KovácsVillő201426,0FU11-2711
7.ÉlesZsuzsanna201436,0FU11-3811
8PretekárovBodov020020

Leányvári Judo SE

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PataiDávid201068,7MU15-7344
2.BandiRéka201532,7FU11-3433
2.BoldizsárGábor201333,7MU13-3433
2.BataKendra201234,7FU13-3633
2.HargitaBenedek201052,6MU15-5533
6.BataDániel201433,5MU11-3422
6.SaxNorina201338,5FU13-4022
6.BorosDániel201264,5MU13-6622
6.BoldizsárTamara201050,2FU15-5222
6.RáczBenedek201066,2MU15-7322
11.BorosFruzsina201449,2FU11-5011
11.TófalviMiranda201238,9FU13-4011
11.TóthBarnabás201274,8MU13+6611
11.BataDávid201054,3MU15-5511
14PretekárovBodov030030

Oddiel džuda Slávia Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TarjanRoland201333,3MU13-3433
1.MarcinčinováMiriam201152,0FU15-5233
3.TarjanStanislav201157,8MU15-6011
3PretekáriBodov0077

Oroszlányi Judo Club

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FöldesDorka201434,0FU11-3444
1.TakácsKristóf201341,0MU13-4244
1.FöldesLilien201254,0FU13-5744
4.PéliCsenge201429,5MU11-3033
4.TakácsSzabolcs201231,5MU13-3433
4.KontraMercédesz201338,0FU13-3833
4.VargaBenjámin201339,5MU13-4033
4.SzmilekPál201349,2MU13-5033
9.NickAnna201350,4FU13-5522
9PretekárovBodov029029

Rába ETO Győr Judo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzabóBendegúz201638,8MU9-4242410
1.KissBálint201620,7MU9-2133410
3.ÓváryÁron201542,3MU11-463339
3.ZsédenyiÁdám201547,7MU11-502439
5.KutichLéna Róza201620,0FU9-201337
5.RammerDániel201338,6MU13-40437
7.KissKornél201444,0MU11-46325
7.PappBenjamin201359,9MU13-60235
7.VirágErik201527,7MU11-30325
10.KeresztesLéna201625,7FU9-271214
10.RáczKata201542,0FU11-42224
10.SalamonMilán201426,0MU11-2744
13.KadlerZoé201625,0FU9-2733
13.FellerKiss Róza201634,0FU9-341113
13.NagyLevente201530,0MU11-3033
13.VasadiPéter201540,0MU11-421113
13.RáczGergő201347,7MU13-48213
18.RozsnyaiLilla201639,5FU9-42112
18.JuhászDávid201532,0MU11-3422
18.LakiMárton201435,0MU11-3822
18.NémethKristóf201060,4MU15-6022
18.KuruczBarnabás201529,3MU11-3022
18.PingiczerNóra201628,7FU9-3022
24.PénzesCsenge201627,0FU9-3011
24.AndrékaBence201348,0MU13-4811
24.MarcaliVilmos201160,5MU15-6011
24.KuruczLevi201529,0MU11-3011
27PretekárovBodov454124110

Rákosmenti SE

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LandgrenIngrid201427,0FU11-2711
1.KuruczKornél201046,0MU15-4611
1.SzabóZsolt201155,0MU15-5511
1.KocsevArnold201169,0MU15-7311
4PretekáriBody4004

Slávia STU Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠebestRichard201633,9MU9-34336
2.PhutkaradzeAlexander201626,1MU9-27235
3.SečkárWiliam201722,1MU9-2344
3.PhutkaradzeRevaz201431,0MU11-34134
3.VargaMaxim201630,6MU9-3444
6.BalážViliam201626,6MU9-2733
6.MitasAdam201525,8MU11-27123
6.ZakuciaLucas201628,3MU9-3033
6.SlukaMichal201621,0MU9-2133
10.KelecsényiováGalina201539,4FU11-42112
10.MitasTimotej201355,7MU13-60112
10.KelecsényiováMilina201264,1FU15-66112
10.TerhesiuOskar201728,0MU9-3022
10.MolnárováLinda201735,1FU9-3822
10.KlučkaJuraj201623,2MU9-2322
16.SchwarzPatrik201721,3MU9-2211
16.JurkovičĽuboš201626,4MU9-2711
16.ViktorínDamián201725,4MU9-2711
16.VidaFilip201643,5MU9-4611
16.DomonkosMarko201621,5MU9-2211
20PretekárovBodov1834052

ŠK Arkádia Galanta

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠafárikMatej201554,6MU11-603238
1.BachratýDominik201064,2MU15-66538
3.StrýčekGregor201342,0MU13-42426
4.BachratýDaniel201624,6MU9-271214
4.ZsilleFrederik201527,9MU11-30314
4.LevanskýHenrich201434,8MU11-38314
7.LevanskýHenrich201432,6MU11-3433
7.RosenbergLeo201439,9MU11-4233
7.ŠafárikováDorota201921,9FU7-24213
10.VáclavŠimon201627,0MU9-2722
11.VálkyDaniel201724,9MU9-2711
11.OštádalFranz201235,5MU13-3611
12PretekárovBodov13241047

TJ Mladosť Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KačírováAlexandra201624,9FU9-2733
1.PitoňákPeter201719,7MU9-2033
1.BezekSamuel201435,0MU11-3833
1.MarušinJán201139,7MU15-4033
1.KovalčíkOndrej201823,0MU7-2433
6.KačírRadoslav201430,0MU11-3022
6PretekárovBodov001717

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StrakaPatrik201726,5MU9-2744
1.GanyiczMartin201622,5MU9-2344
3.MaslovskýMartin201729,5MU9-3033
3PretekáriBodov001111

TJ Slávia Prešovská univerzita Prešov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KomlošováZuzana201468,5FU11+6022
1PretekárBody0022

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČechoSamuel201526,0MU11-2733
2.PutnokyNikola201631,5FU9-3422
2.HentekMatúš201730,8MU9-3422
2.MakovickáSamantha201622,0FU9-2122
2.ŠimováNina201533,8FU11-3422
6.ChorobaMartin201526,1MU11-2711
6.PutnokyMiroslav201834,8MU7-3811
7PretekárovBodov001313

TJ Sokol Vinohrady Bratislava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PonomarenkoRuslan201535,0MU11-3844412
2.MikeladzeLomin201724,5MU9-27459
3.MolnárArtur201524,0MU11-27358
3.OnyschenkoYelysei201244,2MU13-46448
5.KasalováSabína201723,3FU9-24336
5.MikeladzeDavit201434,4MU11-38336
5.MikeladzeMikaeli201243,5MU13-44336
8.Botsan.Varvara201531,6FU11-34235
8.MišíkMaxim201046,0MU15-50325
8.JasičEliáš201434,0MU11-3455
11.MúranicaMatúš201422,0MU11-2444
12.PonomarenkoRoman201249,0MU13-5033
12.KudličkaMarek201632,0MU9-34213
12.FlorekAlexander201430,0MU11-3033
15.BalúchMichal201530,0MU11-30112
15.YurchenkoMakar201534,6MU11-3822
15.KrútilMichal201441,6MU11-4222
15.HudekLeonard201233,6MU13-3422
15.ZvaraAlexander201736,0MU9-3822
20.KrútilRoman201723,5MU9-2411
20.PavleMichal201634,0MU9-3411
20.GrácováNina201433,0FU11-3411
20.WeissJakub201343,2MU13-4411
20.DonsuMichal201048,5MU15-5011
24PretekárovBodov7395298

YTA Trnava

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MišoAlexander201427,1MU11-3043512
2.JeškoOndrej201249,5MU13-505510
3.VišňovskýRoman201627,6MU9-303249
3.BelicaTomáš201247,0MU13-48549
5.ČahojRichard201531,0MU11-343238
5.ChynoranskýRadovan201336,5MU13-383328
7.VýbošťokAdam201627,7MU9-30347
7.PalečkaOliver201722,3MU9-233137
7.HorníkŠimon201523,2MU11-24347
7.SrnákPatrik201547,2MU11-503227
11.SzollosyDominik201526,0MU11-273216
11.ChausMichael201438,6MU11-42336
11.ŠkorvagaOndrej201348,5MU13-50246
14.ArpášAndreas201726,4MU9-272215
14.KolmanMarek201721,2MU9-22145
16.BalážIvan201624,2MU9-27314
16.HanzlíkOndrej201526,3MU11-271124
16.HrdličkaMattes201152,0MU15-55224
16.ObložinskýAndrej201353,3MU13-55314
16.ChynoranskýRadovan201436,5MU11-3844
21.HolečekJaroslav201723,7MU9-24123
21.AngelovAlex201332,9MU13-3433
21.LiptákOskar201625,3MU9-27213
21.DobrotkaMatej201433,5MU11-3433
21.JanuškaTobias201635,9MU9-3833
26.MalecMatúš201241,8MU13-4211
26.MeravýMarko201534,2MU11-3811
26.SelnekovičMatej201260,5MU13-6611
28PretekárovBodov605535150

Počet klubov

Celkový počet klubov: 34.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 2 kôl, budú ocenení pohárom.