Celkové poradie klubov

Rok 2024, 2. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloSpolu
1.YTA Trnava353532102
2.Judo Club AŠK SláviaTrnava31243792
3.Judo Klub Levice Slovensko27263891
3.Kodokan Judo Slovakia27283691
5.Judo Club Hlohovec29273086
6.Rába ETO Győr Judo29302483
7.Judo Klub Kolárovo31252480
8.TJ Sokol Vinohrady Bratislava7313977
9.Judo Klub Trnava13322974
10.Judo-Club TJ Strojár Malacky24222571
11.1. Judo Club Pezinok22301769
12.Judo Club Gallus23181556
12.Judo Klub Patrónka Bratislava0342256
14.1. Judo Club Trenčín20151247
14.ŠK Arkádia Galanta13241047
16.Judo Klub Rohožník1224945
16.Slávia STU Bratislava1827045
18.Oroszlányi Judo Club029029
19.Leányvári Judo SE026026
20.Ipon Judo Klub Bratislava941225
21.Judo Club ZŤS Martin002121
22.Koroncói Tutti Judo Klub020020
23.TJ Mladosť Poprad001717
24.Judo Trebišov001414
25.TJ SOKOL Prievidza001313
26.TJ Mladosť Žilina001111
27.Judo Asgard Piešťany010010
28.Bushi-Judo Kan Nové Zámky3407
28.Oddiel džuda Slávia Prešov0077
30.JUTI Judo Club Budapest0055
31.Rákosmenti SE4004
32.Judo San Kysucké Nové Mesto0022
32.TJ Slávia Prešovská univerzita Prešov0022
34.Judo Klub Kano Prievidza0011

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.